Sejas kopšanas līdzekļi nobriedušai ādai ar augstām prasībām

Dr. Hauschka ādas kopšanas sortiments tiek papildināts ar diviem ekskluzīviem produktiem nobriedušai
ādai – Dr. Hauschka Intensīvi atjaunojošo dienas krēmu nobriedušai ādai un Intensīvi atjaunojošo serumu nobriedušai ādai. Abi jaunie produkti ir piemēroti prasīgai, nobriedušai ādai, kas ir sausa un jutīga. Tie ir piemēroti tad, kad ādai nepieciešama īpaša un ilgstoša aizsardzība. Īpaši izstrādātais līdzekļu sastāvs uzlabo ādas elastību un stiprina tās aizsargbarjeru.

Nobriedusi āda kļūst sausa un jutīga, un ir svarīgi to aizsargāt. Jaunie ādas kopšanas līdzekļi nobriedušai
ādai to nodrošinās: Intensīvi atjaunojošais dienas krēms un Intensīvi atjaunojošais serums spēcina ādas
aizsargbarjeru, nostiprina tās tvirtumu un elastību. Vieglā krēmveida tekstūra padara ādu gludu un maigu, piešķirot tai veselīgu un starojošu krāsu.

 

 

Intensīvi atjaunojošs dienas krēms: intensīvai ādas kopšanai
Dr. Hauschka dienas krēms nobriedušai ādai, 40 ml 61,60

Jaunais, ekskluzīvais dienas krēms uzlabo ādas tvirtumu, padara to gludu un piešķir veselīgu krāsu.  Krēma sastāvā ir vērtīgi ārstniecības augi un ekstrakti – dzeloņplūmes ziedi un augļi kopā ar mandeļu un olīvu eļļu –, kas nodrošina ādas elastību un novērš ādas sausumu. Krēms ir piemērots nobriedušai ādai, kam nepieciešama intensīva ādas mitrināšana. Grumbiņas un savilkta sajūta uz ādas tiek ievērojami samazināta.

 

Intensīvi atjaunojošs serums: ādas tonizēšanai visas dienas garumā
Dr. Hauschka serums nobriedušai ādai, 20 ml 66,60

Jaunais Intensīvi atjaunojošais serums kombinācijā ar eļļu apvieno seruma intensīvi atjaunojošo ādas kopšanu. Unikālais sastāvs ar mandeļu un olīvu eļļu, vērtīgiem ārstniecības augiem – dzeloņplūmes ziediem – nodrošina ādas elastību un novērš nobriedušas ādas sausumu. Āda kļūst līdzsvarota un izturīgāka pret apkārtējās vides ietekmi visas dienas garumā. Kas padara šo serumu tik īpašu? Tas spēj pielāgoties. Eļļas serumu var jaukt kopā ar Intensīvi atjaunojošo dienas krēmu un efekta pastiprināšanai uzklāt arī pēc dienas krēma, lai nodrošinātu papildu aizsardzību.

Apstiprināta efektīva iedarbība: Intensīvi atjaunojošie produkti nodrošina sausas un nobriedušas ādas
prasības. Neatkarīgo institūtu un zinātnieku veiktajos testos ir pierādīta šo produktu efektivitāte, kas ir īpaši izstrādāti un piemēroti sausas, jutīgas un nobriedušas ādas kopšanai. Intensīvi atjaunojošais krēms un serums uzlaboja īpaši plānas ādas stāvokli, nodrošinot tai papildu aizsardzību, intensīvu mitrināšanu un ilgstošu ādas aizsardzību visas dienas garumā. Produktu lietošanas testi apstiprināja, ka āda pēc to
lietošanas bija mitrināta, maiga, zīdaina un ar veselīgu krāsu visas dienas garumā. Grumbiņas un savilkta sajūta uz ādas tika ievērojami samazināta.