STĀSTS PAR PAVEDINĀŠANU TURPINĀS

BOSS Parfums, laižot klajā The Scent Pure Accord aromātus viņam un viņai, šajā Valentīna dienā aicina vīriešus un sievietes izmēģināt jaunu romantiskas pavedināšanas veidu. Īpaši veidotā reklāmas kampaņā ar šo spožo smaržu duetu turpinās BOSS The Scent aromātu kolekcijas valdzinošais stāsts par pavedināšanu.

BOSS vīrietis un sieviete ir tik tuvi kā nekad iepriekš, izrādot viens otram vēl nebijušu maigumu un apvienojoties sazvērestībā, ko atspoguļo abu BOSS The Scent Pure Accord tualetes ūdeņu gaišās un jutekliskās notis. Šīs ir ideālās smaržas dāvināšanai un saņemšanai šajā Valentīna dienā.

Viena jauna intriga, divi jauni aromāti

 

BOSS The Scent Pure Accord for him EDT 50 ml 79,-

BOSS The Scent Pure Accord for him EDT 100 ml 106,-

No BOSS The Scent Pure Accord vīriešiem domātā aromāta pirmās paceļas dzīvinošās ingvera notis, tālāk vedinot pie eksotiskā maninkas augļa vidusnotīm. Tualetes ūdens unikālās pamatnotis ar juteklīgā baltā zamša dvesmu paver ceļu uz jaunu smaržu pasauli, nodrošinot pilnīgu līdzsvaru starp aromāta siltumu un gaišumu.

 

 

BOSS The Scent Pure Accord for her EDT 30 ml 63,90

BOSS The Scent Pure Accord for her EDT 50 ml 86,90

BOSS The Scent Pure Accord sievietēm domātais aromāts uzdzirkstī ar bergamotes sākumnotīm, ko paspilgtina jutekliskā osmantusa zieda gaišās vidusnotis, līdz tās glāsmaini apņem muskusa pamatnotis, saskanīgi apvienojot maigumu un spēku.