Jaunās YSL Beauty Couture Colour Clutch acu ēnu paletes

Jaunas YSL Beauty Couture Colour Clutch acu ēnu paletes mākslīgās ādas stepētā ietvarā, kas rotātas ar ikonisko YSL logotipu, daudzveidīga rezultāta iegūšanai. Ikonisks acu grima aksesuārs, kas iedrošina rotaļāties ar krāsu, veidojot grimu atbilstoši jaunākās sezonas tendencēm. Toņu gamma, kas piemērota dienai vai naktij, piestāvēs jebkuru acu krāsu īpašniecei.

DIZAINS

Iedvesmojoties no modes meistarības un dizaina, YSL Beauty pirmizrādi piedzīvo Couture Color Clutch. Jauna acu ēnu palete mūsdienu sievietei: izsmalcinātai, spēcīgai, izaicinošai. Izgatavots no mākslīgās melnās ādas, stepēts un ar atlokāmu augšdaļu acu ēnu paletes ietvara vidusdaļā modes pieskāriena radīšana īpaši izcelts ikoniskais YSL logotips zelta toņos. YSL Beauty mūsdienīgi klasisks komplekts ikkatra acu grima papildināšanai.

TOŅI

Jauno acu ēnu paleti veido 10 toņi. Matētu, vieglu satīna, žilbinoši zaigojošu mirdzumu un drosmīgu metālisko toņu kombinācija, lai radītu iespaidīgu izskatu, kas piemērots jebkuram gadījumam: sākot no kaislīgi dūmakaina rezultāta līdz dienas grimam. Rezultāts- daudzpusīga, reizē arī drosmīga sievišķība.

Video swatch Paris

MARAKEŠA

Gaismu un žilbinošu krāsu bagāta pilsēta, kas ieņem nozīmīgu lomu YSL Beauty mantojumā.

Majorelle dārzu atspulgs- pārsteidzošais zilais un zaļais tirkīzs- piešķir jūsu acīm svaigu vēsmu. Kontrastā ar dzintara, dedzinātu oranžo un krēslaino rozā, kas atgādina Marokas saulrietus, veidojas siltu toņu gamma dienas grima radīšanai. Toņi paletes vidusdaļā ļauj radīt spilgtāku rezultātu: mirgojoši baltais, lai izceltu, un pelēkais, lai iegūtu dramatiskāku efektu.

Palete “Marrakech” 100,- (pieejama ierobežotā daudzumā)

PARĪZE

YSL Beauty mājvieta, saukta par gaismas pilsētu, neapstrīdami atstāj iespaidu uz ikkatru, kas reiz staigājis pa tās mirdzošajām ielām.

Eifeļa torņa drosmīgo mirdzumu atspoguļo metāliskā zelta, sudraba un vara bronzas toņi paletes “Paris” kreisajā pusē, kas kombinējami ar matēto melno un elektrisku dzelteno toni, lai iegūtu izteiksmīgāku grima rezultātu. Dienas grima veidošanai ideāli piemēroti ir grezno un caurspīdīgo rozā toņu, kas atgādina par Parīzes “Zelta stundu”, izvēle paletes labajā pusē, ko var papildināt ar dziļu purpursarkanu toni paletes centrā, tādējādi piešķirot acu grimam intensitāti.

Palete  100,-