Jauna sezona - ādas kopšana vīriešiem

Nāk rudens, un to uztvert var divējādi – beidzas vasara, sākas drūmais rudens vai arī – jauns sākums, jauna ainava, citas izklaides, baudas un piedzīvojumi!+33 grādi vai -20 – pēdējos gadus pozitīvi noskaņojos pieņemt jebkādus laikapstākļus, un nekad nesūdzos, jo – lai vai kā šovasar pavadītu nedēļas, nepārtraukti svīstot un izjūtot sviedru tēces, piemēram, koncertu un izrāžu laikā, bet treniņu laikā – reālas šļakatas, tomēr piedomāju –te nu gan sanāktu graujošas bildes! 

Viedoklī un pieredzē ar saviem iecienītākajiem kosmētikas produktiem dalās Sporta kluba DCH Studija treneris, TV seja Kaspars Ozoliņš.

Rudens ir kā atelpa dabai un kā loģisks noslēgums atvaļinājumu un nenopietnības pilnajiem mēnešiem. Jāatgriežas pie darbiem, sākas jauna sezona, mācības un ražas laiks. 
Tāpat jauns etaps pienāk mūsu ķermenim. Vēsākam laikam iestājoties, aizvien pieņemamākas top aktīvās fiziskās nodarbes, daudzi atsāk skriet, ko nedarīja tveices laikā, un arī treniņi zālē kļūst populārāki. Un jā, “vasaras forma” jāsāk veidot jau uzreiz, kad tā aizvadīta. 

 

Jauns etaps ir arī mūsu ķermenim un sejai

Pēc vasaras, kad tik daudz svīsts, āda pietiekami jāattīra un spēcīgi jāmitrina. Mainās mūsu režīms, pienākumi un attiecīgi arī līdzekļi, ko izmantojam. Rudens arsenālā katram vīrietim jābūt labam sejas attīrīšanas līdzeklim. KIEHL’S Age Defender Dual-Action Exfoliating Cleanser ir foršs ar to, ka to var izmantot divos veidos – gan kā vienkārši attīrītāju, gan kā māla masku, uzklājot vien uz 5 minūtēm. Divi produkti vienā – mazāk lieku bundžu un tūbu!

Pēc attīrīšanas svarīgi ādu nomierināt un mitrināt, tādēļ izvēlos zīmola KIEHL’S produktus – patīk, ka pēc smaržas un iedarbības tie izveidoti kā vienots komplekts. KIEHL’S Facial Fuel Energizing Moisture Treatment for Men sastāvā ir kofeīns un C&E vitamīni, kas uzmundrina ādu. Šo produktu var uz nakti iemest ledusskapī, lai no rīta tas radītu papildu svaigumu!

Rudenī man īpaši bieži jābūt labā formā un jēdzīgā izskatā jau agri no rīta. Filmēšanas un fotosesijas agros rītos ir murgs, un, ja iepriekšējā vakarā ilgāk negulēts un patērēts vairāk šķidruma, nekā ikdienā (jo grūti palaist vaļā atvasaras burvību, un ieskrējies vasarā, es ballēju līdz pat oktobrim,novembrim …), tad acis nereti izskatās kā ķīnietim. Taču var izmantot mazo brīnumlīdzekli KIEHL’S Facial Fuel Eye De-Puffer, kas ir iemetams kabatā, ja nenakšņo mājās, un no rīta tas var izrādīties lielisks glābiņš – samazina acu pietūkumu, palīdz atdzīvināt ādu ap acīm un ir tūlītējs dzesēšanas efekts. 

 

KIEHL’S Age Defender Dual-Action Exfoliating attīrošs līdzeklis 150ml 31,90 / KIEHL’S Facial Fuel Energizing Moisture Treatment for Men 75ml 29,90 / Shiseido MEN ULTIMUNE POWER INFUSING koncentrāts 30ml 77,-

Papildu pamtkopšanas komplektam vērts izmēģināt SHISEIDO MEN ULTIMUNE serumu POWER INFUSING CONCENTRATE – tas dara brīnumus ar nogurušu, pelēku ādu, bet bez pietiekami ilga, spēcinoša miega, vajadzīgā ūdens daudzuma patēriņa, sabalansēta uztura un fiziskajām aktivitātēm vismaz 3x nedēļā arī šis līdzeklis nespēs nodzēst stresa pēdas no sejas.

Biežāk nekā vasarā notiek svarīgas tikšanās, un tiem, kuri nenēsā bārdu, iesaku CLINIQUE skūšanās komplektu – ALOE SHAVE GEL un POST – SHAVE SOOTHER. Neitrāla smarža, patīkama tekstūra, lieliska dziedēšana pie sadursmēm ar skuvekli.

 

Clinique Men Aloe Shaving Gel 125ml 21,90 / Clinique For Men Post Shave Soother 75ml 29,90

Atsevišķs stāsts veltāms aromātiem rudenī.

Vasara aizsteigusies, un tā noteikti radījusi savas nozīmīgas atmiņas, paliekošus nospiedumus un pieredzes. To noteikti pavadīja kādi zīmīgi aromāti, kuri asociēsies ar šīs vasaras notikumiem. Bet laiks un vērts vērt jaunu lapu vaļā, un laist iekšā jaunus notikumus, iespaidus un asociācijas. Aromāti nes līdzi sev atmiņas, un tām ir sava smarža. Iesaku izmēģināt šoruden atklāt ko jaunu aromātu pasaulē un radīt savus jaunus stāstus!

Ja vasara bija jutekliska un maigu sajūtu piepildīts, iesaku šīs sajūtas pagarināt, izmēģinot TOM FORD LAVENDER EXTREME. Šis ir svaigs, enerģizējošs un atšķirīgs aromāts, kas lavandas smaržu pasniedz nebijušā gaismā, un tajā nevar neieķerties! 

Rudenī aicinu ieskatīties klasisku aromātu vērtībās. DIOR EAU SAUVAGE radījis leģendārais parfimērs Edmond Roudnitska, un tas izceļas starp citiem svaigajiem aromātiem ar savu raksturu. Tīras un svaigas citrona un rūgtenas rozmarīna notis papildinātas ar vīrišķīgu koksnes aromātu. Nesajauc ar šobrīd populāro SAUVAGE. Manis ieteiktais aromāts noteikti būs mazāk sastopams, un tādēļ biežāk pārsteigs apkārtējos.

 

Tom Ford Lavander Extreme EdP 50ml 271,- / Dior Eau Sauvage EdC 50ml 74,-

Vēl viens unikāls meistarbs no DIOR nama – FAHRENHEIT COLOGNE. Tā bāzes aromāts FAHRENHEIT radīts 1988. gadā un bijis tolaik viens no pieprasītākajiem vīriešu aromātiem. Odekolona versija, kas radīta 2015.gadā, ir krietni svaigāka, kas tomēr saglabā klasiskā FAHRENHEIT raksturu un filosofiju. 

Pēdējais knifs – atļaujies smaržot sev rotaļīgi un nenopietni, izvēloties CHANEL EGOISTE POUR HOMME dezīti DEODORNT STICK. Ja smaržas jutīs arī apkārtējie, tad šo 1990. gadā radīto klasisko, bet ļoti nenopietno un “garšīgo” garšvielu aromātu jutīsi tikai tu. Pēc darba dienas, svīstot treniņā, tas vēlreiz par sevi atgādinās, un gan jau liks pasmaidīt.

Dior Farenheit Cologne 125ml 102,- / Chanel Egoiste Homme dezodorants 75ml 37,90

 

Un viņai?

Pārsteidz ar kaut ko oriģinālu svaigu aromātu, kas lieliski saderēs ar tevis izvēlēto no manis iepriekš pieminētajiem! CHANEL CRISTALLE EAU VERTE radīts 2009.gadā, un ir klasiski svaiga citrusu un balto ziedu kompozīcija. Tas ir svaigs un odekolonīgs, un to droši vari izmēģināt uz sevis arī tu pats.

 

Chanel Cristalle Eau Verte 100ml 126,- / Sisley aromātiskā svece Orient 70,90

Kad rudens pārliecinoši pārņēmis stafeti no vasaras

Tad iesaku māju piepildīt ar sildošu aromātu – SISLEY svece ORIENT. Garšvielu un ziedu smaržu kombinācija radīs mistisku, austrumniecisku aromātu, kas aiznesīs tālā, eksotiskā ceļojumā.