Jauna roze Chloé dārzā

Jaunais Chloé Eau de Parfum Naturelle ir cildinājums patiesai sievišķībai, kas harmoniski mainās mijiedarbībā ar dabu. Chloé sieviete zina, cik patiesībā varena, bet reizē trausla ir daba. Viņa smeļas no tās spēku, vienlaikus apzinādamās, cik ļoti daba ir jāsaudzē. Daba viņai gan dāvā iedvesmu, gan dod atelpu. Chloé smaržūdens simbolizē atgriešanos pie tīrības un vienkāršības. Chloé aromāts Eau de Parfum Naturelle ir vegānisks un satur pilnībā dabiskas izcelsmes smaržvielas, kā arī dabiski destilētu spirtu un ūdeni. Tajā izmantotas tikai rūpīgi izvēlētas augstas kvalitātes izejvielas un nav ne filtrvielu, ne mākslīgo krāsvielu.

Chloé zīmola smaržu simbols vienmēr ir bijis svaigais, daudzšķautņainais un unikālais rozes aromāts. Smaržu meistara Mišela Almeraka radītajā jaunajā aromātā šī oriģinālā zieda smarža dominē vidusnotīs. Cēlā rozes šķirne ir audzēta bioloģiskajā lauksaimniecībā Bulgārijā.

Rozes ekstrakta aromāts papildina neroli smaržu, uzburot samtainu ziedu buķeti, kurā dzirkstī arī citrona un plaukstošu upeņu pumpuru dzīvīgais svaigums. Maigajā un saulainajā mimozas ekstraktā jaušamais ziedu jutekliskums apvienojas ar ciedra pamatnošu izteiksmīgo spraigumu. Aromāta spēcīgais, tomēr izsmalcinātais koksnes smaržu pavediens tur savā varā vēl stundām ilgi.

Tik dabiski Chloé

Chloé virzītājspēks kopš 1952. gada ir bijis brīvais gars un svaigā enerģija, ko zīmola dibinātāja Gebija Agiona dāvāja sievietēm un modes pasaulei. Modesnams ir pazīstams ar savu cilvēcīgumu, drosmi un atvērtību. Šis vienojošais zīmols vienmēr ir pulcējis kopā sievietes, dodot viņām iespēju paust savu viedokli. Chloé nemitīgi tiecas vairot sieviešu labklājību un iekļaušanu, un nu zīmols ir apņēmies ar savu darbību pozitīvi ietekmēt sabiedrību un apkārtējo vidi. Modesnams cenšas samazināt jebkuras radītās Chloé dizaina lietas kaitīgo ietekmi uz vidi, sākot ar apģērbu un beidzot ar smaržām. Ar jaunām un pārdomātām metodēm ir panākta harmonija starp ražošanu un vērtībām.

Chloé Eau de Parfum Naturelle EdP 30ml 86,90 / EdP 50ml 123,-