Jaunā Kérastase Chronologiste līnija

Mūs vieno vēlēšanās saglabāt mūžīgo jaunību. Vai tas ir iespējams? Hronoloģiski, iespējams. Tieši tādēļ mēs rūpīgi ievērojam mūsu ikdienas skaistuma rituālus. Tas palīdz arvien doties uz priekšu pa dzīvi, izskatoties tā, it kā laiks mūs skartu pavisam nedaudz. Agrāk sievietes sāka raizēties par novecošanos vien tad, kad sāka pamanīt tai raksturīgas pazīmes, taču mūsdienu sievietes domā tālredzīgāk, apzinoties, ka jauneklīga izskata saglabāšanā, matu kopšana ir ne mazāk nozīmīga kā ādas kopšana. Mēs tagad zinām, ka jauneklīga matu izskata saglabāšana ļauj mums izskatīties un justies lieliski. Veselīgi un kupli mati ir mūsu mērķis, ko varam sasniegt ik dienas. Jo novecošanās vairs nav tikai pagājuši gadi, bet pagājušas dienas.

MATU KOPŠANA JAUNEKLĪGA IZSKATA SAGLABĀŠANAI

Mūsdienās, laika rituma sekas nereti rada bažas jau pirms pusmūža saniegšanas. Sievietes sāk meklēt līdzekļus jaunības saglabāšanai, vidēji, sākot no 26 gadu vecuma, kas ir uz pusi agrāk nekā iepriekšējās paaudzēs. Lai reaģētu uz jauno pieprasījumu, Kérastase ir identificējusi 6 galvas ādas un matu novecošanas faktorus, atbilstoši piedāvājot jaunus līdzekļus no atjaunotās Chronologiste līnijas.

Chronologiste jau gadiem sniedz ekskluzīvu risinājumu matu atjaunošanai. Apvienojot modernās tehnoloģijas un izsmalcinātu juteklisko pieredzi, Kérastase ir pilnveidojusi revitalizējošo rituālu, kas palīdz pilnvērtīgi atjaunot matus, sākot no galvas ādas līdz pat to galiņiem. Chronologiste līdzekļu patīkamā tekstūra un uzmundrinošais aromāts sniedz sievietēm izcilu pieredzi, palīdzot viņām iegūt visskaistākos un visdzīvīgākos matus šodien, rīt un vienmēr.

6 FAKTORI, KAS IETEKMĒ GALVAS ĀDAS UN MATU NOVECOŠANU

Pirmo reizi Kérastase identificē 6 faktorus, kas laika gaitā ietekmē galvas ādu un matus. Labās ziņas ir tādas, ka katru no šiem faktoriem iespējams konstatēt un novērst.

Galvas ādas novecošanas pazīmes:

  1. Sausums. Sebuma izstrādāšanās un šūnu atjaunošanās ar laiku palēninās hormonālo izmaiņu dēļ, radot galvas ādas kairinājumu, raupjumu un lobīšanos.
  2. Jutīgums. Ādai kļūstot plānākai un novājinoties tās aizsargbarjerai, dažādi ārējās vides faktori, piemēram, ilgstošs piesārņojums var radīt apsārtumu, iekaisumu un niezi, galvas āda laika gaitā var kļūt jutīgāka.
  3. Elastības zudums. Dabiskās hialuronskābes un kolagēna izstrādes palēnināšanās, apvienojumā ar ultravioleto staru iedarbību, var samazināt galvas ādas elastību. Ādā parādās krunciņas, tā vairs nav elastīga, radot diskomfortu.

Matu novecošanas pazīmes:

  1. Blāvums. Vitamīnu trūkuma, stresa un ultravioleto staru iedarbības dēļ, matu šķiedras ar laiku var kļūt blāvas un vairs nespēj atstarot gaismu. Mati zaudē dzīvīgo izskatu.
  2. Trauslums. Laika gaitā, matu šķiedras kļūst porainākas un sausākas, matu kutikula novājinās. Mati biežāk lūzt un kļūst raupjāki.
  3. Plāni mati. Hormonālu izmaiņu dēļ, matu šķiedrās pazeminās olbaltumvielu līmenis, samazinās matu folikuli. Mati izskatās plāni, pieplakuši, bez kupluma un formas.

 

JAUNĀ CHRONOLOGISTE ATJAUNOJOŠĀ KOPŠANAS LĪNIJA ATJAUNO GALVAS ĀDAS UN MATU VITALITĀTI, NOVĒRŠOT LAIKA RADĪTO IETEKMI, PAR 32 % UZLABO GALVAS ĀDAS ELASTĪBU, GALVAS ĀDA UN MATI IZSKATĀS JAUNEKLĪGĀKI

Izmantojot moderno tehnoloģiju sniegtās priekšrocības un sniedzot luksusa klases juteklisko pieredzi, Kérastase ir radījusi jauno Chronologiste līniju, kas palīdz galvas ādai un matiem atgūt jauneklīgu izskatu. Katrs produkts satur reģenerējošas aktīvās vielas, piemēram, hialuronskābi, E vitamīnu un abisīnu. Mijiedarbojoties, šīs vielas, nodrošina atjaunojošu iedarbību galvas ādai un matiem. Līnija iekļauj attīrošus, kopjošus un aizsargājošus produktus izmantošanai salonā un mājās.

Lielisks aromāts ar svaigām tējas rozes, peonijas un magnolijas ziedu notīm, padara rituālu vēl īpašāku. Chronologiste līnijas lielākais lepnums ir īpaši spēcīgas iedarbības serums, kura izveidei iedvesmu sniedzis kaviārs. Līdzeklī esošās pērlītes ietver un aizsargā iedarbīgo serumu līdz brīdim, kad tas sniedz matiem visu nepieciešamo – gan uzreiz, gan ilgtermiņā. Chronologiste rituāli aizsargā un atjauno matus, atklājot veselīgu un jauneklīgu matu noslēpumu.

TRĪSKĀRŠA IEDARBĪBAS EFEKTIVITĀTE:

Chronologiste līniju bagātina 3 iedarbīgas sastāvdaļas, kas palīdz matiem un galvas ādai atgūt jauneklīgo izskatu.

1. Hialuronskābe
Iedarbīgākā, zināmā mitrinošā sastāvdaļa – hialuronskābe apveltīta ar neticamu spēju piesaistīt ūdeni, kas 1000 reižu pārsniedz tās svaru. Izcila ādas kopšanas sastāvdaļa, ko iecienījuši skaistumkopšanas eksperti. Hialuronskābe piešķir dzīvīgu un atjaunotu izskatu visam, ar ko tā saskaras. Hialuronskābe ir visu Chronologiste formulu sastāvā un tā aizsargā matus, iekļūstot dziļi to šķiedrās, mitrinot un atjaunojot matu šķiedras un galvas ādu. Mati kļūst kuplāki, veselīgāki un izskatās jaunāki.

2. E vitamīns
Labi zināmais E vitamīns ir dabisks antioksidants, kas palīdz samazināt apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi uz matiem un galvas ādu. Tas uzlabo mikrocirkulāciju un galvas ādas elastību, palīdzot novērst ultravioleto staru, piesārņojuma un brīvo radikāļu iedarbības sekas.

3. Abisīns
Jūras dzīlēs iegūtais abisīns ir brīnumaina reģenerējoša molekula, kas palīdz atjaunot matu šķiedras, piešķirot tiem kuplumu un vijīgumu. Abisīns rada dzīvību tur, kur tā citādi nevarētu pastāvēt, tas atjauno arī matu šķiedras, ko ietekmējis laika ritējums.

SÉRUM UNIVERSEL

Chronologiste melnā pērle — Serum Universel aktīvās vielas baro matus un galvas ādu, unikālā un izsmalcinātā veidā. 

Tāpat kā izcili ādas kopšanas līdzekļi ādai ar novecošanās pazīmēm, Serum Universel ir izcilākais un spēcīgākais līdzeklis Chronologiste atjaunošanas līnijā. Iedvesmojoties no kaviāra kā unikāla dzīvības avota, līdzeklis izmanto biomimētiskās membrānas tehnoloģiju, lai aizsargātu un uzturētu jaudīgo aktīvo vielu potenciālu. Noslēpumainās melnās pērlītes, skaistā caurspīdīgā flakoniņā, satur zīdaini baltu serumu, kam piemīt izteikti uzlabojošas īpašības.

Apvienojot līnijas trīs atjaunojošās aktīvās vielas — hialuronskābi, abisīnu un E vitamīnu — serums reģenerē un sniedz vitalitāti galvas ādai un matiem, piešķirot tiem jauneklīgu izskatu. Serum Universel pieejams unikālā 4 soļu procedūrā: zīdaini balts serums ar augsti transformatīvām īpašībām.

JAUNĀ CHRONOLOGISTE LĪNIJA

PRE-ŠAMPŪNS PRÉ-CLEANSE RÉGÉNÉRANT

Atjaunojošs un attīrošs līdzeklis lietošanai pirms mazgāšanas ar šampūnu. Lietojot pirms mazgāšanas ar šampūnu, Pré-Cleanse Régénérant noņem līdz pat 96 % vairāk netīrumu nekā parasts šampūns. Piemērots sausai un jutīgai galvas ādai ar noslieci uz lobīšanos.

Kérastase Chronologiste Pré Cleanse Régénerant atjaunojošs un attīrošs līdzeklis lietošanai pirms mazgāšanas ar šampūnu 40,00

ATTĪRĪŠANA  – BAIN RÉGÉNÉRANT

Atjaunojošs šampūns, kas maigi noņem netīrumus no galvas ādas un matu šķiedrām. Nodrošina galvas ādas ilgstošu mitrināšanu, padara matus mirdzošus, spēcīgus un uzlabo matu apjomu. Piemērots blāvām un trauslām matu šķiedrām.

Kérastase Chronologiste Bain Bain Régénerant atjaunojošs šampūns 28.00

KOPŠANA –  MASQUE INTENSE RÉGÉNÉRANT

Atjaunojoša maska. Intensīvi mitrina, novērš matu sprogošanos, 6 reizes vairāk mirdzuma un spēcīgākas matu šķiedras jauneklīgam apjomam. Piemērots blāvām un trauslām matu šķiedrām.

Kérastase Chronologiste Masque Intense Régénerant atjaunojoša maska 54,00

AKTIVIZĒ  – SERUM UNIVERSEL

Atjaunojošs pērļu serums, kas sniedz intensīvu mitrināšanu galvas ādai un matiem. Mati tiek mitrināti par 81 % vairāk, nodrošinot mirdzumu un ilgstoši noverstot matu sprogošanos. Katra matu šķiedra tiek barota un tās diametrs tiek palielināts, padarot matus kuplākus. Piemērots sausai, jutīgai galvas ādai ar noslieci uz lobīšanos, kā arī – blāvām, trauslām un smalkām matu šķiedrām.

Kérastase Chronologiste Sérum Universel atjaunojošs pērļu serums 149.00

AIZSARDZĪBA – THERMIQUE RÉGÉNÉRANT

Atjaunojošs kopšanas līdzeklis matu veidošanai ar fēnu. Thermique Régénérant nodrošina aizardzību pret karstumu līdz pat 230°C un novērš matu sprogošanos vismaz 24 stundas. Pēc veidošanas mati ir vijīgi un kupli. Piemērots blāvām un trauslām matu šķiedrām.

Kérastase Chronologiste Thermique Régénerant atjaunojošs kopšanas līdzeklis matu veidošanai ar fēnu 38.00

RITUĀLA NOSLĒGUMS – HUILE DE PARFUM

Aromātiska eļļa matiem ar izcili līdzsvarotu tējas rozes, akācijas un muskusa kombināciju. Tagad ar divreiz lielāku parfīma koncentrāciju. Mati ir mirdzoši un pabaroti, matu galiņi mazāk šķeļas un tiek radīta antistatiska iedarbība. Aizsardzība pret karstumu līdz pat 230°C.

Kérastase Chronologiste Huile De Parfum eļļa 50.00

VITALITĀTES AROMĀTS

Chronologiste aromāts papildina pārējo līdzekļu sniegumu, noslēdzot izsmalcināto kopšanas rituālu.

Kérastase uzskata, ka matu kopšanas procedūra nav pilnīga bez precīzi izstrādātas smaržas radītās uzmundrinošās iedarbības. Tas ir neatņemams komponents katrā patiesi izcilā matu kopšanas rituālā. Chronologiste īpašais aromāts raksturīgs visiem šīs līnijas produktiem, veidojot matos vairākus smaržas līmeņus, lai jūs varētu baudīt to, ne tikai procedūras laikā, bet arī vairākas stundas vēlāk. Jūs sajutīsiet jauneklīgas vēsmas visas dienas garumā.

Sākuma nots – persijas laims, zaļais kardamons, zaļās tulpes
Sirds nots – tējas roze, magnolija, peonija
Beigu nots – muskuss, koksne, ciedrs

PAGRIEZIET LAIKU ATPAKAĻ BEZ STEIGAS!

Chronologiste salona procedūru klāsts tiek papildināts ar divām kopjošām un atjaunojošām procedūrām, kas optimāli palīdz atjaunot matus un galvas ādu.

Diagnosticēšana ir pirmais solis matu izskata uzlabošanā. Katra kopšanas procedūra sākas ar rūpīgu matu stāvokļa izpēti un ieklausīšanos klienta vēlmēs, lai frizieris varētu izvēlēties pareizo kopšanas veidu.