Janas Duļevskas skaistuma noslēpumi

Jana Duļevska

TV raidījumu vadītāja

Izcelies

Manuprāt, dekoratīvā kosmētika ir lielisks līdzeklis kā paspilgtināt un izcelt sievietes būtību un tās vizuālo tēlu. Tas ir līdzeklis, kas palīdz mums veidot koptāku un elegantāku izskatu. Tādēļ naudu kvalitatīvai dekoratīvai kosmētikai cenšos netaupīt, jo uzskatu to kā ieguldījumu nākotnē.

Izvēlieties prātīgi

Vienmēr izvēlos uzticamus zīmolus un pārbaudītus produktus vai arī tos, kurus man iesaka profesionāli grima mākslinieki.

Uzticieties profesionāļiem

Grima profesionāļi mani grimē pirms fotosesijām un TV raidījumu filmēšanām, taču citkārt izvēlos viņu pakalpojumus arī dodoties uz kādu vakara pasākumu vai citos nozīmīgos brīžos! Tas ir labs veids kā ne tikai labi izskatīties attiecīgajā brīdī, bet arī iespēja iegūt noderīgu informāciju, ko pēc tam varu pielietot ikdienā. Tāpat arī, iegādājoties kosmētiku, izvēlos tos produktus, kurus iesaka profesionāļi veikalos vai grima speciālisti.

Tendences?

Tā kā esmu gana konservatīva attiecībā uz grimu, es mazāk sekoju tendencēm, bet vairāk eksperimentēju pati vai ar profesionāļu palīdzību, lai rastu jaunus risinājumus. Tā, piemēram, jau vairākus gadus esmu iecienījusi, manuprāt, mūžīgo tendenci – dūmakainu acu ēnojumu jeb smokey eyes brūnos toņos – tas man ļoti patīk un, šķiet, piestāv.

Iecienītākie produkti

  • Giogio Armani Maestro tonālais krēms jau daudzus gadus ir neatņemama manas ikdienas sastāvdaļa – neko labāku līdz šim neesmu atradusi. Tam piemīt brīnišķīga tekstūra, kas ļoti labi klājas uz sejas.
  • Tonālo krēmu noteikti papildina arī Giorgio Armani konsīleri, lai nomaskētu tumšos lokus zem acīm un izgaismotu atsevišķas sejas zonas.
  • Par būtisku sava grima sastāvdaļu uzskatu arī bronzeri, lai sejas āda izskatītos vitālāka un svaigāka. Līdz šim esmu lietojusi zīmola MAC bronzeri, taču šobrīd esmu nolēmusi izmēģināt izslavēto zīmola Tom Ford
  • Īpaši rudenī manas dienas neatņemama sastāvdaļa ir lūpu balzams un kondicionieris, mana nr. 1 izvēle šajā ziņā ir MAC Lip Conditioner– tam piemīt patīkama smarža, lieliska konsistence un pats galvenais – labs rezultāts.
  • Esmu iecienījusi arī produktus, kas sniedz sejai mirdzuma efektu, taču tos lietoju tikai tad, ja sejas āda ir lieliskā stāvoklī. Tā kā arī mana sejas āda reizēm atspoguļo manu nogurumu, tad cenšos to uzlabot ar vaigu sārtumu – te mana izvēle ir par labu Lancome vai Bobbie Brown

Pats galvenais – skropstu tuša, bez tās uzklāšanas es neizeju no mājas! Līdz šim esmu lietojusi brīnišķīgās zīmola Lancome tušas, kuras nekad nav likušas par sevi vilties. Taču šoruden esmu iecerējusi izmēģināt kādu no Giorgio Armani vai YSL tušām.

  • Lai izceltu acis, es lietoju zīmuli, kas nav pārāk stingrs – Estee Lauder Coffee, bet bieži vien eksperimentēju arī ar dažādiem acu ēnu toņiem un cenšos piemeklēt tādus toņus, kas īpaši izceļ manas acis, šobrīd mans favorīts – bordo toņi, kas turklāt arī lieliski piestāv rudenim.
  • Lūpām izvēlos pasteļtoņus vai koši sarkano toni, šobrīd manas iecienītākās lūpukrāsas ir no zīmoliem Giorgio Armani un Lancome.