Izbaudi Kiehl’s vasaras produktus

Izbaudi Kiehl’s vasaras produktus un neaizmirsti par savu spf. Papildini savu vasaras ādas kopšanas rutīnu ar Kiehl’s. 

  1. Attīri. Ultra Facial Attīrīšanas Līdzeklis. Noņem netīrumus un putekļus, nesausinot sejas ādu ar. Šis īpaši formulētais un viegli putojošais attīrīšanas līdzeklis palīdz noņemt netīrumus un putekļus, nesausinot un nekairinot ādu. Papildus noņem liekās eļļas un netīrumus, kā arī palīdz saglabāt ādas dabīgo pH līdzsvaru. Formulēts ar Skvalāna, Aprikožu Kauliņu eļļu, E vitamīnu un Avokado eļļu, mūsu maigais sejas attīrīšanas līdzeklis piemērots visiem ādas tipiem.
     
  2.  Tonizē. Calendula Herbal-Extract Toneris. Atsvaidzina, mitrina un uzlabo ādu. Šis toneris, kurš piemērots taukainai un normālai ādai ir bijis Kiehl’s klientu iemīļotākais toniks kopš 1960.gada. Mūsu klasiskā formula, rokām lasītas Kliņģerīšu ziedlapiņas darbojas kopā ar citām sastāvdaļām, kā piemēram, ingvera sakni, lai veidotu vieglu attīrīšanu un mitrināšanu. 
     
  3. Mitrina. Ultra Facial Krēms. Izlidzina un mīkstina ādu. Mūsu #1 sejas krēms nodrošina ilgstošu 24 stundu mitrināšanu maigai, gludākai un redzami veselīgākai ādai. Šis vieglais mitrinātājs, kas izveidots ar ledus glikoproteīnu un olīvu izcelsmes skvalānu, nekavējoties atstāj ādu 2,3x vairāk mitrinātu, pat ādas sausākajās vietās
     
  4. Aizsargā. Ultra Light Daily UV Defense. Palīdz aizsargāt ādu no UVA/UVB stariem un piesārņojuma. Mūsu vieglais saules aizsargfiltrs ar SPF 50+ palīdz aizsargāt ādu no pāragrām novecošanās pazīmēm. Padziļināta UVA/UVB tehnoloģija un aizsardzība no piesārņojuma, mūsu formula palīdz aizsargāt no UV stariem, piesārņojuma un brīvajiem radikāļiem. Mūsu ikdienas saules aizsargfiltrs ātri apsorbē un atstāj matējošu rezultātu.

 

Ultra Facial attīrīšanas līdzeklis, 150 ml 21,-
Ultra Facial krēms, 50ml 29,90
Ultra Light Daily UV Defense krēms, 30ml 36,-
Calendula Herbal-Extract Toneris, 250 ml 37,90