Institut Esthederm cīņā ar ādas pigmentāciju

Aicinām iepazīt un izmēģināt zīmola Institut Esthederm līdzekļus cīņā ar sejas ādas pigmentācijas plankumiem – Photo Reverse  tonēto aizsardzības krēmu sejas ādai ar pigmentācijas plankumiem un Intensive Vitamīna C gēlveida krēmu. Abi līdzekļi vienlaikus gan samazina jau esošos pigmentācijas plankumus, gan novērš jaunu tumšo plankumu parādīšanos.

Institut Esthederm Photo Reverse
Tonēts aizsardzības krēms sejai ar pigmentācijas plankumiem, 50 ml
65,- EUR 

Photo Reverse tonēts ļoti augstas aizsardzības fluīds sejaas ādai ar pigmentācijas plankumiem

Photo Reverse ar toni ir augstas aizsardzības saules kopšanas līdzeklis, kas vienlaikus nodrošinās aizsargājoša, kopjoša un dekoratīva līdzekļa kvalitātes. Tas ir universāls dienas krēms, kas radīts īpaši dāmām, kuras mērķtiecīgi cenšas atbrīvoties no pigmentācijas plankumiem un nevēlas vai kādu iemeslu dēļ nedrīkst sauļoties (saules alerģija vai nepanesība, medikamentoza terapija, pēc estētiskām procedūrām).

Jaunais Photo Reverse krēms ar toni ir četri vienā:

  • saules aizsarglīdzeklis ar ļoti augstu aizsardzību pret UV stariem (UVA + UVB) un zilo gaismu;
  • pretpigmentācijas līdzeklis, kas pavērš pigmentācijas procesu pretējā virzienā, bloķējot melanoģenēzes (melanīna veidošanās) procesu, izlīdzina ādas toni un uzlabo dabisko mirdzumu, pateicoties patentētai tehnoloģijai;
  • pilnvērtīgs mitrinošs dienas kopšanas krēms, kas bagāts ar antioksidantiem un nomierinošām vielām, kas stimulē ādas dabiskos aizsargmehānismus un uzlādē ar enerģiju;
  • dekoratīvās kosmētikas līdzeklis, kas darbojas kā viegls tonālais krēms un nodrošina vienmērīgu pūderkrēma efektu.

 

Institut Esthederm Intensive Vitamīna C
Gēlveida krēms, 50 ml
76,- EUR

C vitamīns – spēcīga, organismam nozīmīga bioloģiski aktīva viela, kas tiek augstu novērtēta dēļ tās antioksidējošajām, pretgrumbu un aizsargājošajām īpašībām.  Institut Esthederm pilnveidojis klientu iecienītā intensīvās iedarbības C vitamīna krēma formulu ar jaunu, dabiskāku un videi draudzīgāku risinājumu – askorbilglikozīdu, padarot to vēl efektīvāku cīņā ar pigmentāciju, kā arī tekstūras ziņā vieglāku, uzlabojot tā uzsūkšanās spējas ādā.

Intensive C vitamīna gēlkrēms vienlaikus gan samazina jau esošos pigmentācijas plankumus, gan novērš jaunu tumšo plankumu parādīšanos.  Lietojot šo gēlkrēmu uzlabojas ādas kvalitāte – sejas tonis kļūst vienmērīgāks, dzidrāks, smalkās mīmikas līnijas izlīdzinās un sejas āda ir labāk pasargāta no novecošanās. Tāpat kā visi Institut Esthederm krēmi, arī C vitamīna gēlkrēms līdzās īpašajai iedarbībai ir ļoti labs mitrinātājs, pilnībā nodrošinot ādas ikdienas vajadzības.

Samazina pigmentācijas plankumus – regulē pigmentācijas mehānismus, samazina esošos pigmentācijas plankumus, padara ādas toni tīru un vienmērīgu. Atjauno tvirtumu un izlīdzina ādu – stimulē kolagēna šķiedru sintēzi, samazinot grumbas un smalkās līnijas. Aizsargā no brīvajiem radikāļiem – nodrošina šūnu aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem, lai novērstu fotonovecošanos. Pigmentācijas plankumi ir redzami samazināti, sejas tonis ir daudz vienmērīgāks un starojošāks. Āda ir gluda un izskatās jaunāka.