Ieelpo pavasari

Ieelpo pavasari! Ielaid sevī tā svaigo enerģiju un iztēlojies…

Tu esi silts un liegs pavasara vējiņš. Kad tu izej pastaigā, plaukstošie koki un krūmi sajūsmā sačukstas, puķes cenšas atvērties ātrāk un pat debesjums iemirdzas košāk zils. Tavs smaids iepriecina kā plaukstošo lapu spirgti zaļais, tavi smiekli skan dzidri un priecīgi kā pavasara piesaulītē burbuļojošs strautiņš… Tu esi kā maigs ķiršu ziedu lietus un vienlaikus tavās acīs kvēl pavasara asnu spēcīgā dzīvotgriba.

Visur tevi apņem pavasara smaržas – vienas no skaistākajām pasaulē… Tās vēsta jaunu sākumu un siltumu, sola prieku un uzplaukumu, tās apzvēr vitālu dzīves mīlestību. Izjūti pavasari ar visu būtību, ar ikvienu sava ķermeņa šūnu – tu esi dzīva, tā ir laime un pasaule ap tevi zied un priecājas! Vai zini lielo noslēpumu?  Tu pati esi pavasaris! Lai cik tev arī būtu gadi, jo skaistākais gadalaiks neatnāk tikai reizi mūžā, tas mūs aplaimo katru gadu atkal no jauna. Tu vari to izbaudīt pilnībā un vēl noglabāt sevī priekšdienām, kad saulītes pietrūks. Bet tagad – izbaudi pavasari gaisā, tev viss vēl ir priekšā!

 

Mon Guerlain Bloom of Rose

Kaisle pudelītē! Dzirkstošais parfimērijas ūdens ieskauj tevi lavandas un vaniļas rotaļīgajā burvībā, ko caurvij rožu saldkaislā dvesma un papildina kārdinošas bumbiera notis – šī augļu un ziedu kompozīcija liek sirdīm iekvēloties…

EdT 30 ml 69,90
EdT 50 ml 90,90

 

Bella Essence

Aromāts Bella Essence no kolekcijas Bella atklāj jaunu Oscar de la Renta sievietes īpašo šķautni. Mirdzoša un gracioza, viņa valdzina un apbur. Viņā nav iespējams neiemīlēties, un viņu nav iespējams aizmirst. Aromāts ļaus tev sajusties kā noslēpumainā dārzā, kur ziedu smaržās tīksmīgi noreibst galva… (improvizēju, te kaut kas bija pazudis tekstā)

EdP 30ml 47,-
EdP 50 ml 68,-
EdP 100 ml 89,-

 

Enerģiska, spoža un saulaina ir jaunā Marc Jacobs Daisy Daze kolekcija. Ierobežota izlaiduma aromāti turpina variācijas par klasisko Daisy tēmu – tās atklāj neparastu smaržu pasaules noskaņu, kur vilinošas augļu notis saspēlējas ar ziedu, muskusa un koksnes akordiem. Jaunā kolekcija piedāvā četrus dažādus aromātus.

 Daisy Dream EdT 50 ml 83,90
 Daisy EdT 50 ml 83,90
 Daisy Love EdT 50 ml 83,90
 Daisy Fresh EdT 75 ml 86,90

 

My Fifth Avenue ir svaigs un dzirkstošs ziedu un koksnes aromāts, kas uzbur pasaulē slavenās ielas sajūtu un apskauj tevi ar tās nevaldāmo enerģiju, lai kur tu arī būtu. Vispirms uzvirmo spirgtas citrusa notis, tūdaļ pat tās papildina ziedu glāsmainā elpa, līdz pamazām atraisās arī baltais muskuss un koksnes elegantie toņi, atklājot sievišķības spēku un valdzinājumu. My Fifth Avenue – tavu panākumu un iedvesmas avots!

EdP 30 ml 41,90
EdP 50 ml 65,90

 

Jaunais BOSS Alive aromāts domāts tev, ja vēlies atklāt savu neatkarību, pasvītrot eleganci un uzsvērt sievišķību. To radījusi slavenā smaržu meistare Annika Menardo kā pāri leģendārajam BOSS Bottled kungu aromātam. Vispirms atklājas dzirkstošas ābola notis, tad spirgts upeņu svaigums, bet visu ieskauj plūmju maigums un siltas kanēļa notis, padarot aromāta īpašnieci košu, spilgtu un drosmīgu.

EdP 30 ml 71,90
EdP 50 ml 97,90
EdP 80 ml 123,-