Aromāts Hugo Reversed

Atklāj jaunas perspektīvas ar Hugo Reversed

Maini paradumus. Ļaujies negaidītajam. Sagriez ierasto kājām gaisā. Iepazīsti HUGO Reversed – pretlīdzekli paredzamībai. Izaicinot izpaust sevi un uzņemties risku, HUGO vedina tevi atklāt vairāk. Lai saprastu, ka dzīves ceļam kartes nav. Tādēļ dari to, ko vēlies darīt. Jau šodien.

Jaunā digitālā filmiņā, kurā izmantots inovatīvās franču elektroniskās mūzikas dueta JUSTICE skaņu ieraksts, HUGO Reversed parāda iespējas, kas paveras, kad nolem mainīt ikdienu. Lai sagrieztu dzīvi kājām gaisā. Vienalga, vai tā būtu stāšanās pie dīdžeja pults vai plosīšanās skeitparkā. Vai apslēpta talanta celšana gaismā. Vai jaunas aizraušanās uzsākšana. Jo tu neatminēsies, kad esi pateicis: “Nē, paldies!” intriģējošam uzaicinājumam. Vai nolēmis darīt to pašu, ko vienmēr. Bet tu atcerēsies reizes, kad esi teicis: “Jā!”, iepazinis jaunus cilvēkus, atklājis jaunas iespējas un ieguvis neaizmirstamas atmiņas. Ir laiks izlauzties no savas komforta zonas. Lai izvirzītu dzīvei sevis paša noteikumus. Vienīgi sev pašam. Jo #TavsLaiksIrTagad.

Jaunais HUGO Reversed aromāts ar klasiskajam HUGO aromātam piešķirto spirgtumu mudina tevi visu darīt pilnīgi citādi. Katra HUGO Reversed šalts sākas ar spēcinošu Kalabrijas bergamotes dzirksti, kas pamodina modrību, savukārt greipfrūta dzeldīgums dāvā spirgtumu, kas izaicina tevi savu dienu ievirzīt citā gultnē. Sirdsnotīs skurbinošā greipfrūta un koksnes aromāta kompozīcija saplūst ar rozmarīna ekstrakta smaržu, lai iedrošinātu tevi rīkoties citādi. Pamatnotīs Haiti vetivērijas vēsums vairo aromāta pilsētniecisko vīrišķību. Atspoguļojot pieejamās iespējas, tas iedvesmo un piepilda tevi ar pašpārliecību, kas nepieciešama, lai dotos uz priekšu.

HUGO Reversed pudelītei ir tradicionālā kolbas forma – nemainīga jau 20 gadu, veidota atturīgā minimālisma stilā, un logotips uz tās attēlots spoguļskatā, tāpat kā atbilstošajām modes preču kolekcijām. Tajā atbalsojas HUGO izteiksmīgo tērpu pilsētnieciskā stila elementi, bet reizē tas ir arī estētisks atgādinājums, kas rosina ļauties nezināmajam.

Boss Reversed 75ml 65,90 Eur
Boss Reversed 125 ml 88,90 Eur