HFC Paris ekskluzīvā OUD kolekcija

Kā saule un mēness, kā Iņ un Jan, HFC Paris jaunā Oud kolekcija ar diviem aromātiem DIVINE BLOSSOM un GOLDEN FEVER atklāj stāstu par veiksmes simboliem, dabas brīnišķīgajiem pretstatiem un par visa esošā vienotību. Tieši tapēc par kolekcijas pamatu ir kļuvusi viena no parfimērijā vērtīgākajām dabas sastavdaļām — agarkoks. Šai koksnei jau no seniem laikiem ir piešķirta īpaša nozīme. Tā ir minēta svētajos rakstos, to uzskatīja par dievišķi maģisku elementu un to nēsāja kā veiksmes talismanu. Agarkoks asociējas ar piederību augstākajai kārtai, ar izcilību un pozitīvo enerģiju. Indijas agarkoka ekstrakts Oud collection aromātu sastāvā piešķir tiem neatkārtojamu harmoniju, savijot vienā melodijā katru kompozīcijas noti. Aromātu autori ir talantīgie franču parfimēri – Celine Ripert un Benoit Bergia. Izvēlies savu veiksmes simbolu un sajūti laimi kopā ar HFC Paris!

 

HFC Oud Collection Divine Blossom EdP 75 ml 270,-

Atklāj jaunumu – DIVINE BLOSSOM aromātu no HFC Paris! Dievišķais Lotoss gadsimtiem ilgi tika saistīts ar garīgumu un skaistumu. Kā paša visuma simbols, šis apbrīnojamais zieds atveras nevis saules staros, bet mēness gaismā, kas vēl vairāk pastiprina tā maģiju. Vien skatoties uz lotosu un baudot tā aromātu, Jūs piepilda šī zieda enerģija un neatkārtojamais jutekliskums.  Maigā un vieglā kompozīcija kļūs par Jūsu vilinājuma noslēpumu, pievēršot apkārtējo uzmanību, lai kur Jūs arī  atrastos.

Virsnotis: Apelsīns, Eksotiskie augļi, Mandeļu lapas
Sirdsnotis: Zilais lotoss, Tonkas pupiņas, Apelsīna ziedi
Pamatnotis: Muskuss, Kakao, Ambra, Vaniļa, Sandals, Agarkoks (no Borneo)

 

HFC Oud Collection Golden Fever EdP 75 ml 270,-

Šī spilgtā GOLDEN FEVER aromāta simbols ir laimes rats, pati saules un likteņa zīme. Pārpilnība ienāks Jūsu dzīvē kopā ar šīs neticamās kompozīcijas maģisko spēku. Aromāts ir ideāli piemērots ziemai, jo tas sapņos uzburs un aizvedīs Jūs eksotiskos ceļojumos. Kompozīcija piepildīs Jūs ar jutekliskumu un pārliecību, izceļot neatkārtojamo dabisko šarmu. Šis aromāts kļūs par Jūsu īpašo talismanu ceļā uz veiksmi un labklājību.

Virsnotis: Ilang-ilang, Melnie pipari, Galbanums
Sirdsnotis: Jasmīns, Turcijas roze, Narcise
Pamatnotis: Pačūlija, Brūnais cukurs, Muskuss, Agarkoks (Indija)