HFC Home Collection

HFC Paris sadarbībā ar itāļu dizaineri Matteo Cibic ir radījuši izsmalcinātu mājas aromātu kolekciju, kas pieejama ierobežotā daudzumā tikai u/v Stockmann. HFC Home Collection mājas aromāti spēj piešķirt jaunu identitāti jebkurai telpai, radot īpašu noskaņu. Tie izstaro greznību, izsmalcinātību un komfortu, liekot sajust, cik patiesībā dzīve ir skaista.

Home Collection HFC Paris ietver piecus izsmalcinātus mājas aromātus: MY PARADISE, DARK FANTASY, LOVE AND ADDICTION, ENDLESS FIESTA un ADDICTIVE LIFE. Aromāti pieejami dažādos formātos: aromātiskā svece, komplekts, kas sastāv no aromātiskās sveces ar elegantu porcelāna kupolu, mājas aromāts un mājas aromāts oriģināli veidotā porcelāna statīvā. 

 

MĀJAS AROMĀTS

Eleganto mājas aromātu no Home kolekcijas, kas radīts sadarbībā ar Matteo Cibic, var izmantot gan, ievietotu porcelāna dekoratīvajā statīvā, gan atsevišķi. Pateicoties tā kompaktajam dizainam, tas ideāli iederas jebkurā interjerā. Bambusa kociņi ir iekļauti komplektā. 
Tilpums – 200 ml.

MĀJAS AROMĀTS POERCELĀNA STATĪVĀ

Mājas aromāts dekoratīvā porcelāna statīvā, kuru radījis dizaineris Matteo Cibic, ir stilīga un iespaidīgs interjera priekšmets. Elegantais mājas aromāts ir iepildīts plāna, caurspīdīga stikla pudelītē, kas papildināts ar bambusa kociņiem, kuri palīdz saglabāt bagātu aromātu telpā. Mājas aromāts tiek ievietots dizainera porcelāna statīvā, radot īpašu atmosfēru un piešķirot interjeram īpašu stilu. Tilpums – 200 ml.

SVECES

Elegantās HFC Paris aromātiskās sveces ir veidotas ar īpašu tehnoloģiju, kas ietver sevī rafinēta minerāla vaska un dabisku gaistošu ekstraktu izmantošanu.

Sveces tiek piedāvātas zeltītā stikla svečturī, kas izgatavots no smalka stikla zeltā un dekorēts ar caurspīdīgu logo, caur kuru ir redzama liesma. Aptuvenais degšanas laiks – 40 stundas. 
Svars – 190 gr.

 

SVECE UN PORCELĀNA FIGŪRA

Aromātiskās sveces un porcelāna figūriņas komplekts ir īsts interjera mākslas darbs, kuru ir radījis dizaineris Matteo Cibic. Šis izsmalcinātais, ar rokām gatavotais, dekors ir izveidots no smalka materiāla oriģinālo figūru veidolā. Šī kolekcija ietver trīs kupolu variantus – katram no aromātiem. Tie ir piemēroti gan izmantošanai kopā ar sveci, gan arī kā atsevišķi mājas dekori.

 

Iegādājies izsmalcinātos HFC Paris mājas aromātus u/v Stockmann kosmētikas nodaļā.