Noslēpumains un neparasts aromāts

Guilty smaržu kolekcijai pievienojas jauns aromāts – Gucci Guilty Pour Homme smaržūdens. Tradicionālos vīrišķīgās pievilcības elementus pastiprinot ar noslēpumainību un neparastumu, jaunais aromāts ir radīts eklektiķiem un drosminiekiem. Turpinoties brīvības godināšanai #ForeverGuilty stāstā, Gucci Guilty Pour Homme smaržūdens tiek piedāvāts kā interpretācija par oriģinālo kompozīciju, bagātināts ar satraucoši asā čili pipara un nomierinošām svaigās rozes notīm.

 

Gucci Guilty Pour Homme smaržūdens

Suģestīvā un pārsteidzošā Gucci Guilty Pour Homme smaržūdens pikantais koksnes aromāts ir radīts, lai izaicinātu. Šajā mūsdienīgajā interpretācijā par divām leģendārām sastāvdaļām, kas bija populāras 20. gs. 70. gados, – rozi un čili piparu, ir aizvietotas oriģinālo smaržu rozā pipara un Itālijas citrona sākuma notis, lai panāktu negaidītu un uzmundrinošu retro noskaņu. Sarkanā pipara siltais pikantums kontrastē ar rūgti aromātisku svaigumu, etiķa un sāls dvesmai uzjundot pārsteidzošas sajūtas. Intensitāte arvien kāpinās – apelsīna ziedu ekstrakts, neroli un Francijas lavandas akordi aromāta vidusnotīm liek izcelties ar spēcīgāku un vīrišķīgāku pārliecību. Pačūlijas un ciedra pamatnotis akcentē smaržu bagātīgo juteklību.                                                                                                      

Gucci Guilty Pour Homme EdP 50 ml  89,90 / EdP 90 ml 116,-

 

Reklāmas kampaņa

Amerikas Kinoakadēmijas balvu ieguvušais aktieris un mūziķis Džareds Leto ir atgriezies Gucci Guilty galvenā varoņa lomā, šoreiz nokļuvis klasiskā Amerikas vietā – veļas mazgātavā. Fotogrāfa Glena Lačforda uzņemtajos kadros bezbailīgais disidents lūkojas tieši kameras objektīvā, it kā izaicinot arī citus vīriešus sekot savam piemēram. Ērti apsēdies blakus jauno smaržu pudelītei, viņš pašpārliecināti un bezrūpīgi iejūtas ekscentriskajā tēlā un telpā.

 

Iepakojums

Iespaidīgā Gucci Guilty Pour Homme smaržūdens pudelīte no bieza stikla pilnīgi melnā krāsā ar matējuma efektu atspoguļo jaunā aromāta intensitāti. Augstā un slaidā pudelīte ir ievietota melnā kastītē, ko rotā sudrabains logotips ar modes nama neatdarināmajiem savītajiem G burtiem.

#ForeverGuilty