Gucci Guilty Love

Pēc veiksmīgas pirmās Gucci Guilty Love sērijas pārdošanas tiek turpināta #ForeverGuilty koncepcijai raksturīgā brīvības un netradicionālas mīlestības godināšana ar 2021. gada Gucci Guilty Love sēriju. Šajā īpašajā mīlestības svētku laikā Gucci piedāvā Gucci Guilty smaržas viņam un viņai divās jaunās ekskluzīva izlaiduma pudelītēs. Love kolekcijas aromāti, tiecoties kļūt par mūsdienīgu kaisles un tās izpausmju simbolu, ir veltīti visas pasaules ekscentriskajiem mīlniekiem, kuri izrāda savstarpējās jūtas, neņemot vērā sabiedrības normas un nosacījumus. Lai atklātu gan vīriešu, gan sieviešu redzējumu, abi aromāti ir ieguvuši jaunu ietērpu romantiskos ziloņkaula un pelēkvioletos pasteļtoņos līdz ar lirisku vēstījumu par mīlestību “mēs neesam kopā, bet vajadzētu” uz sieviešu smaržu pudelītes un “mums vajadzētu būt kopā, bet neesam” uz vīriešu smaržu pudelītes.

Gucci Guilty Love 2021 sērijas smaržas vīriešiem
Gucci Guilty Love 2021 sērijas smaržas vīriešiem, saglabājot Gucci Guilty vīriešu tualetes ūdens paparžu aromātu, ir moderni vīrišķīga kompozīcija, kurā pirmais iesmaržojas atsvaidzinošais Itālijas citrons. Balti ziedi ar medus dvesmu papildina pārējās notis – apelsīnu ziedu ekstrakta un franču lavandas aromātu, ar kuru pirmais donžuāns Kazanova mēdza iesmaržināt savas mīlas vēstules. Šī modernā juteklības un noslēpumainības izpausme aizvirmo ar izsmalcināto pačūlijas smaržu, kurā atklājas zaļoksnas nianses, kā arī ādas, koksnes un vīraka aromāts. Savukārt pamatnotis paspilgtina vīrišķīgā ciedra piesātinātība.

 

Gucci Guilty Love 2021 sērijas smaržas sievietēm
Sievietēm paredzētajam spēcīgajam un izsmalcinātajam Gucci Guilty Love 2021 sērijas smaržūdenim ir tāda pati romantiska ambras un ziedu dvesma kā iecienītajam Gucci Guilty smaržūdenim sievietēm. Pieskaņojoties smaržu vēstījumam par bezaizspriedumainu mīlestību, pirmās uzvirmo Vidusjūras salā Kiprā sastopamā augļa mandoras citrusa sākumnotis. Tās liegi līdzsvaro dabiski dzeldīgā bergamotes un pikantā rozā pipara smarža. Vidusnotis atklāj aromāta daudzslāņainību – tajā rozes un vijolītes dvesma kontrastē ar ceriņu smaržu, pār kuru paceļas ģerānijas ēteriskās eļļas dūmaka, veidojot niansētu un īpatnēju ziedu buķeti. Aromātu raksturo dabiski piesātināta pačūlijas nošu kompozīcija – mikrodestilācijas procesā iegūtais pačūlijas ekstrakts un pačūlijas ēteriskā eļļa – apvienojumā ar ambras notīm.

Gucci Guilty Love pour Homme EdT 50 ml 77,90 / Gucci Guilty Love pour Femme EdP 50ml 105,-