Gucci Flora Gorgeous Gardenia

Nonāc līksmajā fantāziju pasaulē ar Gucci Flora Gorgeous Gardenia smaržām! Ar jauno aromātu iepazīstina māksliniece, aktrise, inovatore un filantrope Mailija Sairusa.

“Katrs aromāts ir kā jauns atklājums, un tieši ziedi simbolizē nebeidzamas iespējas. Ir patīkami puķu pušķī sasmaržot dažādas ziedu notis – šoreiz tā ir neparastā, jutekliskā un spēcīgā gardēnijas smarža. Tikpat liels prieks man bija strādāt pie šīs smaržu kampaņas un radīt sirreālu un apburošu pasauli ap Mailiju Sairusu, panākot rotaļīgu kontrastu starp šo roķīgo mākslinieci un ziedu aromātu,” stāsta Alesandro Mihele.

Jaunais Gucci Flora Gorgeous Gardenia aromāts ir radīts kā smaržūdens, kurā smaržvielu koncentrācija ir lielāka nekā oriģinālajā tualetes ūdenī. Dzīvespriecīgās ziedu kompozīcijas pamatā ir gardēnijas smarža – šī zieda krāšņums tiek apbrīnots jau izsenis, un klīst nostāsti, ka tas ticis izmantots dažādos eliksīros un burvju dzirās. Iedvesmojoties no šīm leģendām un ziedam piedēvētā mistiskā spēka, brīnišķīgā baltās gardēnijas nots ir apvienota ar saulaino lielziedu jasmīna ekstraktu. Mūsdienīgo ziedu kompozīciju ievada līksmais bumbieru ziedu akords, aicinot aromāta lietotājas ļauties prieka uzplūdam, savukārt brūnā cukura akords smaržu pavedienā atstāj tik tikko jaušamu saldenumu.

Gucci Flora Gorgeous Gardenia smaržas, dienasgaismu ieraugot gadā, kad modesnams atzīmē savu simtgadi, lepojas ar jaunas formas pudelīti, kuras sārtais lakojums ar atpazīstamo ziedu rakstu ir pārveidots atbilstoši Alesandro Miheles iecerei.

 

 

GUCCI Flora Gorgeous Gardenia EdP 30ml 81,90 / EdP 50ml 110,- / 100ml 142,-