Giorgio Armani zīmola jaunumi

Selektīvo zīmolu dienu ietvaros 04.02.-28.02. Iegādājies  Giorgio Armani, Lancôme, un Yves Saint Laurent zīmolu jaunumus attālināti un saņem vērtīgas dāvanas.

Raksti uz klientuinfo@stockmann.com vai WhatsApp +371 25430430 par interesējošo preci un mēs to piegādāsim ar izvēlēto piegādes veidu. Preces ir iespējams saņemt klientu apkalpošanas punktā veikala 1.stāvā, izmantojot pakomātu vai kurjera pakalpojumus. Norēķināties iespējams pirms preces saņemšanas ar pārskaitījumu vai preces saņemšanas brīdī veikalā. Norēķinoties veikalā, kā arī veicot norēķinu attālināti iespējams izmantot Lancôme, Giorgio Armani un Yves Saint Laurent Pastāvīgo Klientu atlaižu kuponu vienam pirkumam.* Atlaides nessumējas, atlaide neattiecas uz Lancôme Maison un Giorgio Armani Prive smaržām. Precizējošu informāciju iespējams saņemt, zvanot +371 67071222. Preces pasūtījumam jābūt veiktam rakstiski. Vairāk >

 

 

IEDVESMOTS NO ABSOLŪTĀ MĪLESTĪBAS SPĒKA

Emporio Armani atver vēl vienu uzmundrinošu nodaļu. Britu aktieris Nikolass Holts un Itāļu aktrise Alise Pagani piedalās jaunā elpu aizraujošā un kinematogrāfiskā kampaņā.

ATKLĀJIET JAUNO AROMĀTU – STRONGER WITH YOU ABSOLUTELY

Jauns izsmalcināts, vīrišķīgs aromāts, kurš iedvesmots no absolūtā mīlestības spēka.

ATKARĪBU IZRAISOŠA, SENSUĀLA ELEGANCE

STRONGER WITH YOU ABSOLUTELY apvieno silto vaniļu, kas ievākta Madagaskarā, vienlaikus atbalstot vietējās kopienas, un dūmakaino ciedru, kas rūpīgi iegūts Virdžīnijā, ASV.

KARISMĀTISKAIS PĀRIS

Jaunajā nodaļā, STRONGER WITH YOU ABSOLUTELY tiek apvienots ar savu sievišķo daļu – BECAUSE IT’S YOU. Papildinot, bet nekad nenoēnojot viens otru, viņi pārstāv divas spēcīgas personības, kuras veido perfektu saskaņu.