Giorgio Armani Sì Eau De Parfum Intense

Giorgio Armani iepazīstina ar Sì EAU DE PARFUM INTENSE, vēl intensīvāku un izsmalcinātāku klasiskās sieviešu aromāta interpretāciju, kas iemeso pārliecinātību un enerģiju. Sì sieviete, būdama spēcīga un brīva, uzdrīkstas teikt Sì savas personības intensīvākajai daļai.

Giorgio Armani ikoniskās sieviešu smaržas, kas ir gan smalki jutekliskas, gan baudu sniedzošas, tika izveidotas 2013. gadā. Iepludinot gara neatkarību, izsmalcinātību un rimtumu, Sì uzsver sieviešu drosmi pašām rakstīt savus likumus un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

DROSMĪGS AROMĀTS

Sì EAU DE PARFUM INTENSE ir šipras – austrumnieciska – augļu smarža, kas iedvesmo Giorgio Armani sievieti, sniedzot viņai pārliecību ienirt savas personības intensīvākajā daļā. To radīja smaržu meistare Julie Massé no (MANE), kas izveidoja katru Sì aromātu, un Sì EAU DE PARFUM INTENSE pavērš Sì raksturu citā aizraujošā virzienā.

Aromāta augšējā nots ir upeņu nektārs, kas ir arī Sì smaržu grupas raksturīgākā iezīme, un šī valdzinošā aromāta nots ir iegūta no pašas ogas sirds. Aromāta sirds nots ir Ispartas roze, kas iegūta Turcijas pilsētā.Ispartā, ko dēvē par “rožu pilsētu”, kā arī samtainā un sulīgā davana. Abas šis notis kopā rada spraigi intensīvu efektu. Pamata notis ir pačulija un benzoīna sveķi, kas aromātam sniedz ieskaujošu sajūtu.

IKONISKS DIZAINS, JAUNA INTENSITĀTE

SÌ EAU DE PARFUM INTENSE tiek pildīts ikoniskā, atšķirīgā Sì pudelītē, kam ir savdabīga un vienlaikus vienkārša struktūra, kas viegli pievērš skatienus smailajiem ieliekumiem un dabiskā materiāla vāciņam.

Sì KOLEKCIJA

Laižot tirgū Sì EAU DE PARFUM INTENSE, Sì aromātu kolekcija tagad ietver piecus izcilus aromātus, kas atklāj atšķirīgas perspektīvas, no kurām paraudzīties uz Sì sievišķību: Sì EAU DE PARFUM FIORI, Sì EAU DE PARFUM, Sì EAU DE PARFUM INTENSE, Sì PASSIONE EAU DE PARFUM, Sì PASSIONE EAU DE PARFUM INTENSE