FOUR REASONS NATURE

Four Reason Nature matu produkti ir izstrādāti, lai dabiskā veidā akcentētu jūsu skaistumu, nemazinot produkta efektivitāti. šie produkti apvieno brīvību un spēku, lai radītu labāku šodienu un rītdienu, Tā kā šim produktu klāstam ir piešķirts “Cosmos Natural” un “ECOCERT” sertifikāts, varat paļauties, ka produktu sastāvdaļas ir dabiskas un iepakojums ir ekoloģiski draudzīgs.

Four Reason Nature kolekcija ir izveidota Somija, domājot par ilgtspējīgas attīstības principiem. Tāpēc tā ir lieliska izvēle gan jums gan videi. Vismaz 95% produktu sastāvdaļas ir dabiskas izcelsmes un vegāniskas. Four Reason Nature ir greznība, ko jūsu matiem radījusi daba.

COLOR LĪNIJA – Dabiska matu krāsas aizsardzība un spīdums krāsotiem matiem

Four Reason Nature Color piedāvā ilgstošu matu krāsas aizsardzību, kas pagarina matu krāsas noturību uz Jūsu matiem un piešķir tiem brīnišķīgu spīdumu, kas uzlabo matu izskatu. pat smalku matu īpašnieces var izbaudīt zīdaino maigumu un gludumu, nepadarot mats plakanus. Mirdzošā matu krasā izskatās satriecoši un veselīgi.

FOUR REASONS NATURE COLOR Šampūns krāsotiem matiem , 250 ml 16,90
FOUR REASONS NATURE COLOR CONDITIONER Kondicionieris krāsotiem matiem, 250 ml 16,90
FOUR REASONS NATURE COLOR MIST Aizsargājošs sprejs krāsotiem matiem, 150 ml 16,90

MOISTURE LĪNIJA – Pielāgošanās katram matu tipam, mitrināšana un zīdains maigums

Mitrinošie Four Reason Nature Moisture produkti piešķir sausiem matiem nepieciešamo mīkstumu un nodrošina matiem optimālu mitruma līdzsvaru. Šie kondicionēšanas līdzekļi nodrošina Jūsu matiem dabisku, labvēlīgu uzturvielu devu, padarot sausos matus spīdošus un elastīgus.

FOUR REASONS NATURE MOISTURE Mitrinošs šampūns, 250 ml 16,90
FOUR REASONS NATURE MOISTURE Mitrinošs kondicionieris, 250 ml 16,90
FOUR REASONS NATURE MOISTURE OIL Mitrinoša eļļa, 30 ml 17,90

 

REBUILD LĪNIJA – Glābj un aizsarga bojātus matus, padarot tos stiprus un veselīgus.

Four Reason Nature Rebuild produkti uzlabo matu kvalitāti un spēj efektīvi atjaunot bojātus matus. Produktu barojošas un olbaltumvielām  bagātās sastāvdaļas novērš ķīmiskās apstrādes un karstuma ierīču radītos bojājumus un stiprina matus. REBUILD produkti padara sausus un bojātus matus veselīgus, mīkstus un atjaunotus. 

FOUR REASONS NATURE REBUILD Atjaunojošs šampūns, 250 ml 16,90
FOUR REASONS NATURE REBUILD Atjaunojošs kondicionieris, 250 ml 16,90
FOUR REASONS NATURE REBUILD Atjaunojoša maska, 100 ml 17,90

VOLUME LĪNIJA – Pievilcīgs matu kuplums, svaigums un biezums.

Four Reason Nature Volume produkti smalkiem matiem piešķir dabisku apjomu un kuplumu. Neizjauc matu mitruma līdzsvaru un ļauj matiem justies un izskatīties gludiem. Apjomīgi, gludi un pievilcīgi mati.

FOUR REASONS NATURE VOLUME Šampūns apjomam, 250 ml 16,90
FOUR REASONS NATURE VOLUME Kondicionieris apjomam, 250 ml 16,90
FOUR REASONS NATURE VOLUME MIST Sprejs apjomam, 150 ml 16,90