Estée Lauder zīmola dienas 15.-24.10.

No 15. līdz 24. oktobrim atklāj mūžīgā skaistuma noslēpumu Estée Lauder zīmola dienās. Iepazīsti zīmola jaunumus kā arī saņem īpašas dāvanas pie pirkumiem. Tikai 15.-24.10. visiem Estée Lauder  Re-Nutriv līnijas produktiem -20% atlaide.

Atlaide pieejama uzrādot Stockmann Pastāvīgā Klienta karti.

 

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating mūžīgā skaistuma noslēpums

ESTEE LAUDER RE-NUTRIV ULTIMATE LIFT REGENERATING YOUTH CREME RICH

Iegūstiet veselīgu ādu ar šo sevišķi vieglo, kašmira maiguma Creme Rich. Satur Himalaju genciānas ekstraktu, jaunākās paaudzes jaunības saglabāšanas tehnoloģiju ar atjaunojošu un barojošu iedarbību. Āda izskatās ievērojami nostieptāka, šķiet stingrāka – un tiek stiprināta, lai pretotos turpmākām novecošanās pazīmēm. Tiek atklāts satriecošs mirdzums. Nebeidzama atgriešanās enerģiskajā jaunības plaukumā. HIMALAJU GENCIĀNA: izturīgs zieds, kas zeļ pasaules augstākajos, skarbākajos kalnos. Par spīti nabadzīgai augsnei, UV starojuma iedarbībai un ziemas sasalumam, šis zieds katru gadu izplaukst no jauna. Kad šie savvaļas augi sasniedz briedumu, to stublāji kļūst fuksīna sarkani, un tos var sākt ievākt ar rokām. Mēs iegūstam un izmantojam to vērtīgo enerģiju Re-Nutriv produktos. Rezultāts ir mūsu izsmalcinātais Himalaju genciānas ekstrakts ar koncentrētu “izdzīvošanas molekulu” un spēju veicināt dabiskas, ādas struktūrai būtiskas olbaltumvielas darbību. Iedarbīgs spēks, kas palīdz nostiprināt ādu, lai pretotos turpmākām novecošanās pazīmēm un iegūtu satriecoši atjaunotu izskatu. Re-Nutriv. Piešķiriet savai dzīvei apbrīnojamu skaistumu.

ESTÉE LAUDER Re-Nutriv UltimateLift Regenerating Youth Creme Rich sejas krēms, 50ml 264,- (300,-)

 

ESTEE LAUDER RE-NUTRIV ULTIMATE LIFT REGENERATING YOUTH EYE

Lietojot šo maigo, atjaunojošo acu krēmu, kas satur Himalaju genciānu, tehnoloģiju, kas palīdz saglabāt jauneklīgumu, atjaunojošu barošanu maigajai ādai ap acīm, vērojiet, kā jūsu āda ap acīm atplaukst. Āda ap acīm ir spēcināta un spēj pretoties turpmākām novecošanās pazīmēm. Sīkās grumbiņas ir mazāk redzamas. Tumšie loki ir mazinājušies. Āda ap acīm ir atjaunota, acu skatiens ir jauneklīgs, tas izstaro vitalitāti. 

ESTÉE LAUDER Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Treatment acu krēms, 15ml 132,- (166,-)

 

ESTEE LAUDER RE-NUTRIV ULTIMATE LIFT REGENERATING YOUTH TREATMENT LOTION

Šis dziļi mitrinošais losjons piešķir ādai intensīvu mirdzumu un padara to tik maigu kā ziedlapiņu — āda izskatās vēl skaistāka, tās tonis ir vienmērīgs. Lietojiet to kā daļu jūsu Ultimate Lift Regenerating Youth rituāla, lai palīdzētu atklāt vitālu, jauneklīgu starojumu un sagatavotu ādu turpinājumā lietoto Ultimate Lift sniegtajiem ieguvumiem. Sastāvā ietilpst: Himalaju genciāna: zieds izdzīvotājs, kas plaukst pasaules augstākajos kalnos, kur valda skarbākais klimats. Neņemot vērā nabadzīgo augsni, UV starojumu un dziļo sasalumu ziemā, šis zieds atdzimst ik gadu. Kad savvaļas augi ir nogatavojušies, to stublāji kļūst violeti, norādot, ka ražas novākšana var sākties. Iegūstam un izmantojam mūsu izsmalcinātā Himalaju genciānas ekstrakta vērtīgo enerģiju, iekļaujot šo koncentrēto “izdzīvošanas molekulu” Re-Nutriv produktā. Rezultāts ir pārliecinošs spēks, kas atjauno un nostiprina ādu, ļaujot tai skaisti pretoties ādas novecošanās pazīmēm. Izbaudiet satriecoša skaistuma piepildītu dzīvi. 

 

ESTÉE LAUDER Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Treatment losjons, 200ml 96,- (120,-)

DĀVANA

Iegādājoties Estée Lauder Re-Nutriv produktus 299 EUR vērtībā, dāvanā kosmētikas somiņa ar produktu miniatūrām. Dāvanu skaits ierobežots. Vienam klientam, viena dāvana par pirkumu.