EKSKLUZĪVI – VALMONT SMARŽU KOLEKCIJA

Vamont smaržu kolekcija “Storie Veneziane” – gluži kā dārgakmeņu kolekcija, kas rotāta ar mākslas darbu cienīgiem griezumiem. Tā ielūdz jūs uz izklaidēm venēciešu gaumē ar perfekti aristokrātiskām smaržām. Rotaļīga buķete un oda sievišķīgumam. Austrumu valdzinājums un sakāpināta juteklība ir nodevusi savas kārdināšanas spējas šiem pārdrošajiem smaržu vilņiem.

Rosso I,  50 ml 290,-

Krāšņums un greznība saplūst kopā smaržu ekstraktā, kas radīts vīriešiem un sievietēm ar stingrām, izcilām un bieži vien noslēpumainām rakstura iezīmēm. Parfīms saplūdina kopā neparastas, asas smaržas pārsteidzošos kontrastos: rozā ogu svaigumu, ērkšķainas rozes dziļumu un juteklisko un robusto ūda koku.

Gaggia Medio I, 50 ml 290,-

Šis smaržu ekstrakts, kas radīts, godinot neapvaldītu jutekliskumu, atklāj ambras bagātīgo spīdumu. Ambra kā aromāta bāze apvienojumā ar kardamona pikanto esenci un sandalkoka liego maigumu. Aromāta iespaidīgā un pārliecinošā pēcgarša ietin enerģiskas noskaņas un uzjundī kaisli.

Verde Erba I, 50 ml 290,-

Pavasara buķete viegli atklāj iemīlējušos vīriešu un sieviešu daudzveidīgo eleganci  – dažreiz organisku, citreiz draiskulīgu. Tā svārstās starp zaļo nošu smalkumu un intensitāti. Ceriņziedu siltums akcentē papirusa esences spēku, ievītu samtainajā un izmeklētajā vaniļā. Brīvības solījums piepildīts.

Alessandrite I, 50 ml, 290,-

Šis uzkrītošais smaržu ekstrakts ir sarežģīts un nenovecojošs, bet tomēr pārliecinoši moderns. Tas izgrezno eleganto un romantisko ar paļāvīgu sievišķīgumu. Reibinošā un spēcīgā jasmīna pukstošā sirds ir kristalizēta ar bergamotu un akcentēta ar aldehīda metālisko spožumu. Spīdoša un delikāta pēcgarša pārvērš klasiku jaunizgudrojumā.

BluCobalto I, 50 ml, 290,-

Visas bagātīgās un greznās personības savaldzina šo smaržu spēks. Pačūlijas barokālā pārpilnība padodas tīrā kakao šokolādes smalkumam, to aptver balzamiskais un bagātīgais opoponaksa. Vīriešiem un sievietēm paredzētais parfīms ir viens no augstsirdīgākajiem no šīs kolekcijas.