Ekskluzīvi – Maison Lancôme aromāti

Kopš 1935. gada Maison Lancôme veido aromātus no emocijām,  iedvesmojoties no mūsu mīlestības pret skaistākajām izejvielām. Dārgs flakons, kas izgatavots no stikla un zelta, rotāts ar zelta plāksnīti aizmugurē, atklājot sastāvdaļas, un sānos, atklājot kompozīcijas noslēpumu.

Jaunā Lancôme ekskluzīvo aromātu kolekcija, ko izveidojusi parfimēru un mākslinieku komanda, tagad pieejama ekskluzīvi Stockmann.

Patchouli Aromatique Eau de Parfum, 100 ml 180,-
Meža nianšu kompozīcija, kurā pačūlijas krāšņumu paspilgtina vetivērijas zemei līdzīgie akcenti, satriecoši kontrastējot ar salvijas zaļajām notīm.

Oranges Bigarades Eau de Parfum, 100 ml 180,-
Apelsīnu un rūgto apelsīnu esences kombinācija, kas kontrastē ar Ceilonas melnās tējas esences noskaņām.

Magnolia Rosae Eau de Parfum, 100 ml 180,-
Pasteļa ziedu maisījums, kurā magnolijas ziedlapas centrā papildina liegās rozes, visbeidzot piekāpjoties jutekliskam, samtainam baltā muskusa mākonim.

 

Figues & Agrumes Eau de Parfum, 100 ml 180,-
Spožs salikums, kas atsauc atmiņā Vidusjūras dārzu smaržu. Sajūsminošs saules skūpstītu zaļo vīģu svaigums, ko izrotā dzirkstošās citrusa notis un saulainie jasmīna akcenti.

Iris Dragées Eau de Parfum, 100 ml 180,-
Divu vērtīgu īrisu ekstraktu salikums, ko ieskauj apburošais cukuroto mandeļu rokraksts. Īrisa destilāts apvieno savas elegantās ādas nianses ar īrisa samtainajām notīm.

Pivoines Printemps Eau de Parfum, 100 ml 180,-
Pavasarīgi salda kompozīcija, kuras pamatā ir svaigu, sārtu peoniju buķete, ko akcentē pikants rozā piparu graudiņu pieskāriens un ieskauj kārdinošais rožu krēms.

L’autre Ôud Eau de Parfum, 100 ml 180,-
Drosmīgu koksnes esenču trio, ko noslīpē pralinē rozes rokraksts. Divdesmitgadīgā ūda koksne, kas apvienota ar dūmakainiem gajaka koksnes akcentiem un kontrastē ar kopahu koksnes nomierinošajiem glāstiem.

Ôud Bouquet Eau de Parfum, 100 ml 180,-
Drosmīgu koksnes esenču trio, ko noslīpē pralinē rozes rokraksts. Divdesmitgadīgā ūda koksne, kas apvienota ar dūmakainiem gajaka koksnes akcentiem un kontrastē ar kopahu koksnes nomierinošajiem glāstiem.

Jasmins Marizapane Eau de Parfum, 100 ml 180,-
Divu dabīgu, ar rokām plūktu jasmīnu kompozīcija, ko ieskauj mandeļu un koksnes noskaņa. Mirdzoši gaišais Sambakas jasmīna absolūts, ievākts ražas sezonas sākumā, apvienots ar  lielziedu jasmīna absolūtu no vasaras pēdējām ražām, atklājot maigus ādas akcentus.