Dr. Hauschka sejas kopšanas losjoni – augu spēks sejas kopšanai

Dr. Hauschka sortimentu papildina trīs jauni sejas ādas kopšanas losjoni ar trim dažādiem efektiem: līdzsvarojošu, nomierinošu un aktivizējošu. Visiem trim jaunajiem losjoniem ir viegla un zīdaini maiga tekstūra, kas piemērota noteiktam ādas stāvoklim, tai skaitā jauniešiem: Līdzsvarojošais dienas losjons līdzsvaro taukainas un kombinētas ādas stāvokli, novērš iekaisuma procesus ādā, Nomierinošais dienas losjons nomierina jutīgu, apsārtušu un kuperozu ādu, bet Atjaunojošais dienas losjons aizstās esošo produktu – Atjaunojošo dienas krēmu, kas pildīja savu funkciju vairāku gadu garumā. Tagad losjonam ir uzlabots sastāvs, tas regulē mitruma līmeni ādā un atdzīvina bālu, pelēku un nogurušu sejas ādu. Visiem jaunajiem sejas losjoniem ir īpaši viegla un zīdaini maiga tekstūra, tie intensīvi mitrina sejas un kakla ādu visas dienas garumā un ātri iesūcas tajā – perfekta bāze pirms dekoratīvās kosmētikas produktu uzklāšanas.

 

Līdzsvarojošais dienas losjons 50 ml, 28,90

Līdzsvaro taukainas un kombinētas ādas stāvokli, novērš iekaisuma procesus ādā, mitrina sauso ādu vaigu zonā. Ārstniecības augi un eļļas regulē tauku dziedzeru darbību un mitruma līmeni ādā, novērš ādas apsārtumu. Sastāvā: pērkonamoliņš, nasturcija un kosa, kas izlīdzina un līdzsvaro ādu, nodrošina ādas mitrināšanu nepieciešamajās zonās. Katru rītu uzklājiet losjonu uz iepriekš attīrītas un tonizētas sejas un kakla ādas. Dienas losjons ir lieliski piemērots kā bāze pirms dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas.

 

Atjaunojošais dienas losjons 50ml 26,90

Atjaunojošais dienas losjons regulē mitruma līmeni ādā un atdzīvina bālu, pelēku un nogurušu sejas ādu, liekot tai starot. Maigi plūstošā tekstūra pasargās un kops jūsu ādu visas dienas garumā. Ārstniecības augi un eļļas regulē tauku dziedzeru darbību un mitruma līmeni ādā. Sastāvā: aprikožu, burkāna un asinszāles ekstrakti, kas piešķir ādai veselīgu nokrāsu. Katru rītu uzklājiet losjonu uz iepriekš attīrītas un tonizētas sejas un kakla ādas. Dienas losjons ir lieliski piemērots kā bāze pirms dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas.

 

Nomierinošais dienas losjons 50 ml 29,90

Nomierina jutīgu, apsārtušu un kuperozu ādu. Maigi plūstošā tekstūra pasargās un kops jūsu ādu visas dienas garumā. Ārstniecības augi un eļļas regulē tauku dziedzeru darbību un mitruma līmeni ādā, novērš ādas apsārtumu. Sastāvā: rozes, gurķumētras un rasaskrēsliņa ekstrakti, kas stiprina un stabilizē jutīgu ādu un nodrošina vienmērīgu ādas stāvokli. Katru rītu uzklājiet losjonu uz iepriekš attīrītas un tonizētas sejas un kakla ādas. Dienas losjons ir lieliski piemērots kā bāze pirms dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas.