Dr. Hauschka rudens/ziemas kolekcija

Dr. Hauschka dekoratīvās kosmētikas kolekcija ierobežotā daudzumā “Deep Infinity”

Divas reizes gadā Dr. Hauschka zīmols iedvesmo un priecē kosmētikas lietotājus ar īpašām krāsām, tekstūrām vai pilnīgi jauniem produktiem. Kā vēsta nosaukums “Deep Infinity”, jaunās Dr. Hauschka 2018. gada rudens/ziemas kolekcijas toņi ir košs tirkīzs, pusnakts zilais, smalki sārtais un pelēkais. Kolekciju veido četri dekoratīvās kosmētikas produkti: acu ēnu palete, skropstu tuša apjomam, izgaismojošs fluīds un lūpu krāsa-zīmulis.

Dekoratīvās kosmētikas rudens/ziemas kolekcijas galvenais motīvs ir tirkīzs visās tā niansētajās nokrāsās. Zilā krāsa nozīmē skaidrību, drosmi, spēku un dzīvesprieku būt brīvam. Produktu iepakojuma dizainā ir vienāda, atkārtota krāsu shēma – enerģiska un viegli saprotama. Grafiskais dizains un iepakojuma dizains sniedz pašpārliecinātu paziņojumu par eleganci un dzīvesprieku. Tas simbolizē spēcīgu, daudzpusīgu personību, kas drosmīgi rīkojas ar krāsām un iedvesmo citus.

 

Acu ēnu palete 02 – četri acu ēnu paletes toņi no sārta vasaras saullēkta rītā līdz pusnakts zilam tonim vakarā. Paletē ietilpst matēti, mirdzoši toņi ar zīdainu tekstūru, kas vienmērīgi klājas un saplūst savā starpā. Palete piešķir acīm dziļumu, tās sastāvā ir minerālie pigmenti, zīds, ārstniecības augi – melnā tēja, kas kopj jutīgo ādu ap acīm.
Skropstu tuša apjomam 04 – elegantā, košā tirkīza tonī neatvairāmam acu skatienam. Tuša piešķir skropstām apjomu un padara acis izteiksmīgākas, to var uzklāt uz augšējām vai apakšējām skropstām tikai uz skropstu galiem vai arī visā to garumā. Īpaša efekta panākšanai sākumā uz skropstām var uzklāt brūno vai melno tušu (pagarinošo vai apjoma), tad uzklāt kolekcijas skropstu tušu tirkīza tonī uz skropstu galiem vai arī visā to garumā.
Izgaismojošais fluīds 01 – starojošai sejas ādas krāsai. Fluīdam ir gaiša, mirdzoša tekstūra un dabīgs mirdzums, kas pielāgojas visiem ādas toņiem un piešķir sejai svaigu un smalku spīdumu. To var pievienot un sajaukt kopā ar tonālo krēmu vai arī uzklāt atsevišķi tieši uz ādas vai pēc tonālā krēma acu zonā, uz lūpu kontūras un zonā ap degunu. Fluīda sastāvā ir minerālpigmenti, granātābola ekstrakts, makadamijas un kokosriekstu eļļa, tas saglabā ādas mitruma līmeni un pasargā to no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes.
Lūpu krāsa-zīmulis 01 – izteiksmīgām lūpām. Lūpu krāsa-zīmulis īpaši skaistā rožu tonī ar mīkstu, patīkamu tekstūru un spīdumu ir gluži jauns un inovatīvs līdzeklis Dr. Hauschka grima veidošanā. To var uzklāt lūpu vidū un vienmērīgi izlīdzināt pa visām lūpām, vai arī papildus uzklāt lūpu spīdumu 01 un izlīdzināt to. To ir ērti lietot pat bez spoguļa, velkot kontūru no ārpuses uz iekšpusi un aizpildot visas lūpas.

 

Ieteikums grimam: Unikāls mirdzums –  ikdienas grims

Dr. Hauschka starptautiskais grima mākslinieks Karims Satars (Karim Sattar) izveidojis divus grima tēlus ar dekoratīvās kosmētikas kolekcijas produktiem “Deep Infinity”:

Lai izveidotu šo tēlu, sāciet ar pamata sagatavošanu: vieglam pamatam sajauciet Dr. Hauschka Tonālo krēmu ar savu dienas krēmu un vienmērīgi uzklājiet uz ādas. Lai izgaismotu ēnas, klājiet Izgaismojošo konsīleri ap acīm, lūpu kontūru, degunu un bedrītē virs virslūpas.

 • Acu zīmuli 05 taupe klājiet gar augšējo un apakšējo skropstu līniju un izpludiniet ar aplikatoru.
 • No Acu ēnu paletes 02 uzklājiet toni 04 uz novilktajām līnijām ar acu zīmuli gar augšējo un apakšējo skropstu līniju.
 • No Acu ēnu paletes 02 uzklājiet toni 01 kā bāzi uz visa plakstiņa līdz uzacij, tad klājiet toni 02 uz plakstiņa kustīgās daļas.
 • Izceliet uzacis, velkot smalkas līnijas matiņu augšanas virzienā ar piemērotu toni no Acu un uzacu paletes 01 un izveidojiet formu ar Uzacu un skropstu veidošanas želeju.
 • Bronzējošo pūderi uzklājiet uz vaigiem ar maigām apļveida kustībām virzienā uz āru, savukārt Izgaismojošo fluīdu klājiet uz vaigu kaulu augstākā punkta un iestrādājiet to ādā, lai radītu maigu mirdzumu.

Nobeigumā uzklājiet Lūpu krāsu-zīmuli 01 lūpu vidū un vienmērīgi izlīdziniet pa visām lūpām, papildus uzklājot Lūpu spīdumu 01 un izlīdzinot to.

 

Krāšņiem mirkļiem meklējiet īpašu pieeju

Svaigam, veselīgam izskatam ar vieglu mirdzumu sajauciet piemērotu Dr. Hauschka Tonālo krēmu ar Izgaismojošo fluīdu 01 un lietojiet vienmērīgi. Uzklājiet piemērotu Konsīleri, kur tas nepieciešams, un viegli nopūderējiet T-zonu ar Kompakto pūderi vai Sejas toni koriģējošo pūderi.

 

 • No Acu ēnu paletes 02 uzklājiet toni 01 kā bāzi uz visa plakstiņa līdz uzacij.
 • No Acu ēnu paletes 02 uzklājiet toni 04 uz novilktajām līnijām ar acu zīmuli gar augšējo un apakšējo skropstu līniju.
 • No Acu ēnu paletes 02 uzklājiet toni 02 uz plakstiņa kustīgās daļas un sajauciet to kopā ar jau uzklātajiem toņiem 01 un 04.
 • No Acu ēnu paletes 02 uzklājiet toni 03 acs iekšējā kaktiņā.
 • Uzklājiet Skropstu tušu apjomam 04 tirkīza tonī uz augšējām un apakšējām skropstām.
 • Izceliet uzacis, velkot smalkas līnijas matiņu augšanas virzienā ar piemērotu toni no Acu un uzacu paletes 01 un izveidojiet formu ar Uzacu un skropstu veidošanas želeju.
 • Piešķiriet sejai svaigumu ar Vaigu sārtumu Duo piemērotā tonī, kas saskan ar jūsu sejas ādas krāsu.

Lai iezīmētu lūpu kontūru, uzklājiet uzasinātu Lūpu krāsu-zīmuli un tad ar platāko lūpu zīmuļa pusi aizpildiet lūpas. Papildu mirdzumam uzklājiet Dr. Hauschka lūpu balzamu.