Dr. Hauschka matu kopšanas līdzekļi

Dr. Hauschka ir dabīgās kosmētikas pionieris, tā produkcija tiek ražota Vācijā, WALA Heilmittel GmbH, kas vairāk nekā 50 gadus izstrādā 100 % dabīgu un organisku kosmētiku. “Mēs dabiski sajutāmies kā dumpinieki, kad radījām šo neierasto kosmētiku,” teica Elizabete Zīgmunde 1967. gadā, kad pirmie Dr. Hauschka produkti parādījās tirgū. Dr. Hauschka dabīgā kosmētika nav aizejošs modes trends, bet gan Dr. Hauschka zīmola tradīcijas, kas pastāv jau vairākus gadu desmitus.

Augstas kvalitātes produktu izejvielas, kas sertificētas saskaņā ar NATRUE starptautisko standartu, ir ļoti rūpīgi atlasītas un izvēlētas. Kur vien iespējams, tās ir audzētas biodinamiskā kvalitātē pašā uzņēmuma ārstniecības augu dārzā vai Demeter saimniecībā Sonnenhofā. Lielāko daļu ārstniecības augu ievāc agrā rīta agrumā – tieši tad, kad augi ir vitalitātes pilni. Izejvielas, kuras netiek iegūtas Vācijā, tiek ievāktas projektu ietvaros – bioloģiskās saimniecībās visā pasaulē un no sadarbības partneriem, kuri strādā tikpat godīgi un ilgtspējīgi kā Dr. Hauschka ārstniecības augu dārzs. Kosmētikas līdzekļi nesatur sintētiskas smaržvielas, krāsvielas, konservantus, silikonus, PEG un minerāleļļas. Līdz ar to iepakojuma galvenais uzdevums ir nodrošināt produkta ilgstpējību un svaigumu. Katram jaunajam produktam tiek veiktas pārbaudes, lai noteiktu visekoloģiskāko iepakojuma veidu, kas nodrošinātu pilnīgu produkta kvalitātes saglabāšanos. Papildus tiek strādāts pie tā, lai samazinātu materiālu izmantošanu visa procesa ķēdē – sākot no idejas un izstrādes un beidzot ar piegādi un likvidēšanu.

Jaunums! Dr. Hauschka matu kopšanas līdzekļi

Jaunās matu kopšanas līnijas sortimentā ir četri produkti – šampūns, kondicionieris, toniks un eļļa. Matu kopšanas produkti ir piemēroti visiem matu stāvokļiem. To sastāvā ir augstvērtīgas dabīgās izejvielas, nav silikonu. Produkti ir piemēroti galvas ādas un matu kopšanai.

Dr Hauschka Mitrinošs šampūns, 150 ml 16,30

Sastāvā: nīms, rozmarīns un aiva, kas maigi attīra matus un galvas ādu, mitrina galvas ādu un matus visa to garumā. Citronu, bergamotes, piparmētras ēteriskās eļļas atsvaidzina galvas ādu un piešķir matiem patīkamu smaržu, kamēr proteīniem bagātais zirņu ekstrakts mitrina matus un padara tos viegli ķemmējamus. Ārstniecības augu ekstrakti nostiprina galvas ādu un matus.  Šampūns ir piemērots visiem matu tipiem, arī krāsotiem matiem. Nesatur silikonu.

Dr Hauschka Nogludinošs kondicionieris, 150 ml 17,80

Sastāvā: nīms, kokosriekstu eļļa un ābola etiķis, kas piešķir matiem spīdumu un padara tos elastīgus. Ārstniecības augu un zirņu ekstrakti, eļļas mitrina, padara matus elastīgu un gludus. Rezultātā mati ir kopti, viegli ķemmējami, elastīgi un ar dabisku spīdumu. Vaniļas baltie ziedi piešķir kārdinošu, krēmīgu aromātu. Nesatur silikonu.

Dr Hauschka Līdzsvarojošs matu un galvas ādas toniks, 100 ml 16,40

Sastāvā: nīms, nātre, bērza miza, arnikas un diždadža saknes, kas mitrina un regulē pārāk sausu un taukainu galvas ādu. Dozators ar izsmidzināmu uzgali nodrošina ērtu un vieglu lietošanu. Nav nepieciešams izskalot.

Dr Hauschka Atjaunojoša eļļa, 75 ml 16,30

Piemērota sausiem, bojātiem, sašķeltiem un krāsotiem matiem. Sastāvā: nīms, kumelīte, kviešu dīgstu eļļa un rozmarīns, kas intensīvi kopj un atjauno matus, stiprina matu folikulas un nomierina galvas ādu.