Dr. Hauschka kolekcija “High Spirits”

Pavasara/vasaras dekoratīvās kosmētikas kolekcija High Spirits

Ar svaigi rozā, koraļļu un zaļo krāsu akcentiem jaunā Dr. Hauschka dekoratīvās kosmētikas kolekcija “High Spirits” ierobežotā daudzumā atnesīs īstu krāsu sprādzienu, sniedzot dzīvespriecīgu dzīves baudījumu pavasara un vasaras sezonā. Tikai ierobežotā laika periodā Dr. Hauschka bāzes dekoratīvās kosmētikas sortimentam pievienosies pieci jauni dekoratīvās kosmētikas produkti: Bronzējošais pūderis ar mirdzumu, Divpusējs acu zīmulis 01 (acu zīmulis asfalta tonī, acu ēnas vara tonī) un Divpusējs acu zīmulis 02 (acu zīmulis zaļā tonī, acu ēnas pērļu tonī), kā arī divi lūpu spīdumi – Lūpu spīdums 03 rozā tonī un Lūpu spīdums 04 koraļļu tonī.

Jaunais Bronzējošais pūderis ar mirdzumu piešķir maigas, izgaismojošas kontūras un akcentus. Pūdera vieglā uzklāšana nodrošina ērtu sejas atsvaidzināšanu, ceļā esot. Divpusējais acu zīmulis apvieno divus produktus – Kajal acu zīmuli un acu ēnas –, nodrošinot abu produktu ērtu un vienkāršu uzklāšanu ar vienu rokas mājienu. Divpusējie acu zīmuļi ir pieejami divās krāsu kombinācijās: asfalta/vara un zaļā/pērļu tonī. Lūpu spīdumi ir pieejami divos svaigos toņos ar mirdzumu – piesātināti rozā un koraļļu tonī. Ar produktu intensīvajām, starojošajām krāsām un ērto lietošanu dekoratīvās kosmētikas kolekcija “High Spirits” aicina ikvienu eksperimentēt un radoši izpausties, veidojot savu tēlu.

 

Iedvesmai Dr. Hauschka starptautiskais grima mākslinieks Karims Satars ir radījis divus grima tēlus, izmantojot jaunos dekoratīvas kosmētikas kolekcijas produktus ierobežotā daudzumā High Spirits:

Izsmalcināts skatiens

Grima tēla veidošanu sāciet ar Dr. Hauschka tonālā krēma uzklāšanu atbilstoši ādas krāsai. Uzklājiet konsīleri uz ādas zonām, kur tas nepieciešams, iepresējiet un uzklājiet to uz ādas zonām, kur ir redzami defekti vai nepilnības. Pēc tam klājiet kompakto pūderi, lai matētu ādu, novērstu ādas spīdumu un nofiksētu grima pamatu.

1. Uzklājiet Acu ēnas 01 alabaster tonī visam plakstiņam, lai izveidotu pamata bāzi.
2. Uzklājiet Acu zīmuli 01 asfalta tonī no Divpusējā acu zīmuļa 01, sākot no acs ārējā kaktiņa un apkārt acij, un viegli izlīdziniet to.
3. Viegli uzklājiet acu ēnas ar Acu zīmuli 01 vara tonī no Divpusējā acu zīmuļa 01 acs iekšējā kaktiņā un maigi sapludiniet abus toņus.
4. Uzklājiet Apjoma skropstu tušu 01 melnā tonī uz augšējām un apakšējām skropstām.
5. Izceliet uzacis ar Acu un uzacu paleti un nofiksējiet tās ar Uzacu un skropstu veidošanas želeju. 
6. Izgaismojiet vaigus ar Vaigu sārtumu Duo 02 dewy peach tonī. Veidojiet individuālus akcentus ar krāsu un izgaismojošajiem elementiem, lai tie atbilstu jūsu sejas formai.
7. Nedaudz uzklājiet Bronzējošo pūderi ar mirdzumu uz vaigu galiem un maigi izlīdziniet to virzienā uz deniņiem.
8. Tagad akcentējiet lūpas ar Lūpu spīdumu 04. Saspiediet lūpas kopā, lai tās vienmērīgi piepildās ar krāsu. Ja nepieciešams, pirms Lūpu spīduma uzklāšanas lietojiet Lūpu zīmuli 05 sandalwood tonī.

Pašapzinīgs skatiens

Grima tēla veidošanu sāciet ar tonālā krēma uzklāšanu atbilstoši ādas krāsai. Uzklājiet konsīleri uz ādas zonām, kur tas nepieciešams, iepresējiet un uzklājiet vietās, kur ir redzami defekti vai nepilnības. Pēc tam klājiet kompakto pūderi, lai matētu ādu, novērstu ādas spīdumu un nofiksētu grima pamatu.

1. Uzklājiet Acu ēnas 01 alabaster tonī visam plakstiņam, lai izveidotu pamata bāzi.
2. Uzklājiet Acu zīmuli 02 zaļā tonī no Divpusējā acu zīmuļa 02 pāri visam kustīgajam acu plakstiņam un gar apakšējo skropstu līniju. Izlīdziniet krāsu uz augšu virzienā uz uzacīm.
3. Pievienojiet nedaudz spīduma ar acu ēnām pērļu tonī no Divpusējā acu zīmuļa 02: ar pirkstu galiem iepresējiet tās pāri visam plakstiņam virzienā uz uzacīm. Pateicoties krēmveida tekstūrai, abi krāsu toņi lieliski papildina viens otru.
4. Ar pirkstu galiem uzklājiet Acu ēnas 01 vara tonī no Divpusējā acu zīmuļa 01 uz visa plakstiņa un viegli izlīdziniet tās.
5. Uzklājiet Pagarinošo skropstu tušu 01 melnā tonī uz augšējām un apakšējām skropstām. Melns piešķirs acīm izteiksmīgu izskatu.
6. Smagas skropstas šim tēlam ir īpaši nepieciešamas. Uzklājiet lielu daudzumu Apjoma skropstu tušas 01 uz augšējām un apakšējām skropstām.
7. Izceliet uzacis ar Acu un uzacu paleti un nofiksējiet tās ar Uzacu un skropstu veidošanas želeju. 
8. Izgaismojiet vaigus ar Vaigu sārtumu Duo 01 soft apricot tonī. Veidojiet individuālus akcentus ar krāsu un izgaismojošajiem elementiem, lai tie atbilstu jūsu sejas formai. Uzklājiet Bronzējošo pūderi ar mirdzumu uz vaigu galiem un dekoltē.
9. Uzklājiet Lūpu kontūrzīmuli 00 apkārt lūpu kontūrai, tad ievelciet kontūru un piepildiet to ar Lūpu zīmuli 02 red heart tonī. Noslēgumā uzklājiet Lūpu spīdumu 03.

 

Bronzējošais pūderis ar mirdzumu (3,3 g), 22,50

Divpusējs acu zīmulis 01 (4,8 g), 18,50

Lūpu spīdums 03 (4,5 ml), 17,50

Divpusējs acu zīmulis 02 (4,9 g), 18,50
 
Lūpu spīdums 04 (4,5 ml), 17,50  Dr. Hauschka acu ēnas 01 alabaster 14,80
Dr. Hauschka acu un uzacu palete 32,80 Dr. Hauschka vaigu sārtums 01 22,40
Dr. Hauschka pagarinošā skropstu tuša  20,90 Dr. Hauschka Skropstu tuša apjomam 01 24,50
Dr. Hauschka uzacu un skropstu veidošanas želeja 16,00 Dr. Hauchka lūpu zīmulis 02 14,-