K by Dolce&Gabbana Eau de Parfum

Pagājušajā gadā tika radīts K by Dolce & Gabbana – valdzinošs aromāts, kas stāsta par īstu un modernu vīrieti. Pavedinošs, dāsns un harizmātisks, viņš ir savas ikdienas dzīves karalis – dzimis līderis, kurš augstu vērtē attiecības ar saviem mīļajiem, un iedvesmo visus apkārtējos. Tagad Dolce & Gabbana Beauty atklāj jaunas savas personības šķautnes ar K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum , jaunu aromātu, kas ļauj ieskatīties mūsdienu karaļa sirdī. Intensīvs, vilinošs un juteklīgs, Eau de Parfum tagad atklāj savas aizraušanās dziļumu. Līdzsvarojot spēku ar vienmēr laipnu sirdi, viņš pierāda, ka ir dzimis ne tikai, lai valkātu savu kroni, bet, ka tas tam patiesi arī pieder.

AROMĀTS

K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum, balstoties uz Eau de Toilette mantojumu, ir jauns jutekliskais aromāts, kas iemieso cilvēka garu, kurš ar aizrautību un pārliecību izvēlas savu likteni. Iedvesmojoties no zemes, skarbās Toskānas ainavas, slavenie parfimēri Daphne Bougi un Natalie Lorson ir pārdomājuši oriģinālo aromātu, lai izteiktu šī ikdienas karaļa intensīvo un magnētisko pusi. Kamēr Eau de Toilette rada citrusaugļu maisījumu, kas tiek aizdegts ar ugunīgiem aromātiem un cēlām koksnes notīm, Dolce & Gabbana K Eau de Parfum tagad atklāj jaunu garšvielu asumu, daudz jutekliskāku sirdi un spēcīgāku koksnes pamattoni.

INGREDIENTI

Tāpat kā Eau de Toilette, Eau de Parfum atklājas ar uzmundrinoši kaislīgu citrusaugļu saplūšanu, dzirkstošo sarkano apelsīnu un citrona Torchio esences sajaukšanos, lai izveidotu dzirkstošu atklāšanas akordu. Asināti ar kadiķu ogu svaigo aromātu, šie citrusaugļi tiek atdzīvināti ar jaunu pikanta kardamona noti, kas aizšķiļ piparu esences dzirksti, lai aizdedzinātu aromāta sirdi un pastiprinātu tā kaislīgo intensitāti. Kraukšķīgai ģerānijai, kas sajaukta ar nomierinošo salviju un uzmundrinošo lavandinu, tiek piešķirta jauna jutekliskuma izjūta, pateicoties vīģu piena akordam, kas piešķir samtaini krēmīgu pieskārienu un saplūst ar ilgstošo garšvielu siltumu. Pēc tam aromāts atveras jutekliskā ciedra, kvēlojošās pačūlijas un zemes vetivera vilinošajā pamattonī, ko pastiprina jaunā, vibrējošā dūmakainā nagarmotas koka nots. Spēcīgi magnētiskais un neatvairāmi jutekliskais aromāts lieliski atspoguļo mūsdienu karaļa kaislīgo intensitāti.

IEPAKOJUMS

Saglabājot oriģinālo K by Dolce & Gabbana flakona noslīpēto ģeometrisko formu, tas tagad ir tonēts dziļākā zilā tonī, kas atspoguļo jauno magnētiskās smaržas intensitāti. Gandrīz necaurspīdīgs, lakotais stikls ļauj intīmi ieskatīties aromātā, ko tas satur. Ikoniskais kronis, kas rotā zīmīgo flakona siluetu, tagad ir pārklāts ar pulētu sudraba patinu, akcentējot dižciltīgi zilo krāsu tā kupolā un akmenim līdzīgajās lodītēs, kas to apņem.

Uz flakona esošais burts “K” atgādina par tradicionālo dižciltības simbolu, taču ar drosmīgu vienkāršību un modernu raksturu. Majestātisks un neaizmirstams, flakons lieliski simbolizē mūsdienu karaļa Visumu.

REKLĀMAS KAMPAŅA

Iedvesmojoties no Dolce & Gabbana Eau de Toilette K stāsta, kas notika gleznainajā un mūžīgajā Toskānas ciematā Montepulciano, Eau de Parfum atklāj jaunu Dolce & Gabbana mūsdienu karaļa rakstura niansi, kuru atkal iemeso Mariano Di Vaio. Fotogrāfējis Mariano Vivanco.

Klasiskā Toskānas portika priekšā, fotogrāfa Mariano Vivanco notvertais Mariano Di Vaio saspringtais un vilinošais skatiens iemūžina viņa dabisko magnētismu un iedzimto spēku.

Reklāmas filmā viņš uz motocikla traucas pa koku ieskautu aleju, ko papildina Ennio Morricone skaņu celiņš. Viņš ierodas kalna virsotnes ciematā, lai nokļūtu savas mīlošas ģimenes apskāvienos, savu draugu silto apsveikumu pavadīts.

EDP 50 ml  77,-
EDP 100 ml 106,-