Dolce & Gabbana Dolce Rose

Dolce & Gabbana Beauty iepazīstina ar Dolce Rose, jauno izsmalcināto ziedu, kas pievienojas Dolce buķetei. Šis spilgtais un atkarību izraisošais tualetes ūdens parāda jaunu Dolce meitenes šķautni. Drosmīga, dzīvespriecīga sabiedriska un atklāta – viņa aizpilda ielas ar savu spontāno sievišķo garu.

Dolce Rose cildina visikoniskāko no ziediem – mīlestības, skaistuma un sievišķības simbolu, kas ir viens no Dolce & Gabbana kulta paraugiem. Smaržas, ko izstrādājis parfimērs Violaine Kolasa, ir atkarību izraisošs augļu ziedu, kas apvieno smalku rožu Absolute un kraukšķīgo rožu centifoliju ar maigajiem muskusiem un asajām sarkanajām jāņogām. Priecīga un enerģijas pilna, Dolce Rose ir izsmalcināti pievilcīga roze.

Aromāts tiek atvērts ar dzīvīgām augļu notīm, radot kraukšķīga zaļa ābola un sulīga mandarīna saldumu pretstatā asajām sarkanajām jāņogām. Aromāta sirdī, šim garšīgajam kokteilim pievienojas sulīgs baltais persiks, kas atklāj ceļu uz ziedu pušķi, gatavotu no krēmīgām magnolijas ziedlapiņām un majestātiskas rozes. Divas dažādas rožu notis harmoniski zied aromāta sirdī, piešķirot kompozicijai unikalitāti. Rožu centifoliju essence atklāj zieda kraukšķīgos un svaigos aspektus, savukārt rozes Absolute sniedz jutekliskāku un pūderaino sajutu  – ikonisko rožu noti. Šo bagātīgo rožu sirdi līdzsvaro maiga muskusa fons, kas sajaucas ar atkarību izraisošu sandalkoku un balto koksni.

Dolce & Gabbana Dolce Rose EdT 30ml 57,-