Diorshow 2018

Katru gadu, iedvesmojoties no aizkulišu intimitātes sesijās un šovos, Pīters Filips, Dior Makeup radošais un imidža direktors, rada jaunus produktus acīm: Diorshow.

Dior, īstens ‘’krāsu radītājs’’, rada iedvesmu jaunām un profesionālām tehnikām no kreatīvās modes pasaules, 2018. gadā virzot krāsu jaunos augstumos.

‘’Es gribēju dot sievietēm instrumentu, kas ļauj viņām būt drosmīgām krāsu izvēlē, bet nezaudēt eleganci’’, saka Pīters Filips.

Diorshow On Stage Liner: ģeniālā līnija

Pīters Filips, kurš domā ārpus rāmjiem un vienmēr izmanto savu radošumu, atklāj profesionālu instrumentu, kas izveidots aizkulisēs: Diorshow On Stage Liner. Tas radīts katrai sievietei, kura vēlas paust savu māksliniecisko pusi caur skaistumu. Šis jaunais Dior šķidrais laineris padara tā uzklāšanu vieglu un palīdz veidot perfektu līniju, lai veiksmīgi radītu Dior modes skates izskatu vienā kustībā.

Ļoti elastīgs hibrīda aplikators, daļēji filca, daļēji otas tipa

Dior filca tipa aplikators ir vienkāršots, ļaujot skaidri un precīzi akcentēt skropstu līniju. Tas ir arī vienreizēji elastīgs, un tāpat kā profesionāls grima mākslinieks, kas strādā ar otu, tas dod jums vajadzīgo līniju, vienalga, cik plānu vai biezu.

Ultra-wear pigmenti

Long-wear formula notur krāsas un efektus savā vietā no mirkļa, kad to uzklāj. No-transfer*, ūdensizturīga līnija paliek savā vietā 24 stundas**, bez krāsas izsmērēšanās uz plakstiņiem, tāpēc acis saglabā visu savu pievilcību.

* Testēts uz  60 dalībniecēm.

** Klīniski testēts uz 20 dalībniecēm.

Ultra-intense krāsas un efekti

Izstrādāts, lai ļautu visām sievietēm izteikt sevi ar vislielāko brīvību, Diorshow On Stage Liner ir pieejams ultra-shine vinyl black un 14 citos, intensīvos, tīros, piesātinātos, matētos vai smirdzošos toņos. Šis plašais efektu spektrs ir iespējams, pateicoties pielāgotam, porainam filca tipa aplikatoram, kas izveidots, lai iegūtu pērļu cienīgu mirdzumu. Radošumam vairs nav ierobežojumu.

Mākslinieciskais vadītājs izvēlējies nevis vienu, bet astoņu zvaigžņu nokrāsu, jo vēlējās, lai krāsu klāsts būtu neierobežots. Viņa ļoti krāsainā atlase ietver Vinila Black 096, Matte White 001, Matte Pink 851, Matte Pop Green 461, Pearly Turquoise 351, Matte Red 861, Matte Pop Blue 261 un Matte Yellow 541.

Pītera Filipsa viedoklis

“Man ir mīlestība pret baltu krāsu, kas ir ļoti tīra un ļoti intensīva. Man patīk to izmantot, lai uzlabotu citas krāsas. Vispirms es pielietoju balto krāsu, un tad, piemēram, uzklāju dzeltenu tieši virs tās. Tas padara dzeltenās izskatu vairāk starojošu. Blakus baltajam arī melna izskatās intensīvāka.

Es varu arī uzzīmēt ļoti smalkas baltas līnijas, kas  izceļ acis. “

Diorshow On Stage Liner: iedvesmots aizkulisēs, ko izvēlējušās sievietes.

  • Pielietojums ir precīzs 92% sieviešu (Inter) / 91% (ASV) / 93% (Āzija)*
  • Krāsu rezultāts ir intensīvs 85% sieviešu (Inter) / 92% (ASV) / 93% (Āzija)*
  • No-transfer izskats 78% sieviešu (Inter) / 89% (ASV) / 82% (Āzija)*

*Patērētāju testi ar toni Vinyl Black, uz 60 sievietēm, vienu nedēļu, testēti Inter – EUR – Āzijas reģionā.

 

Diorshow Pump ’N’ Volume Mascara: ekstrēms, tūlītējs apjoms, pop krāsās un ūdensizturīgā versijā

  1. gadā Dior pārveidoja skropstu tušu Diorshow Pump ’N’ Volume formulu pārmērīgam skropstu apjomam. Šogad Dior iet tālāk, padarot “saspiešanas” efektu pieejamu 4 populārās nokrāsās, ūdensizturīgā versijā piedzīvojumu kārām sievietēm jebkurā pasaules malā.

Spiediena iepakojums

Vienkārši izspiežot no elastīgas gumijas elastomēra caurules, augsta blīvuma Diorshow Pump ‘N’ Volume formula tiek šķidrināta, iepildot precīzu produkta daudzumu. Vienkārši saspiediet vienu vai divas reizes, lai iesūknētu vajadzīgo daudzumu, bez salipšanas.

4 būtiskākie Pop toņi

Izbaudiet krāsu tieši uz skropstu galiem ar Dior 4 jaunajām neona nokrāsām – Purple Pump 160, Blue Pump 260, Coral Pump 640 un Pink Pump 840, kas pieejamas ierobežotā daudzumā.

Pītera Filipa viedoklis

“Jebkura kombinācija ir iespējama. Jūs varat uzklāt melnu tušu uz skropstu līnijas un uz skropstu galiem pievienot nedaudz krāsas, vai arī uz augšējām skropstām varat uzklāt melnu toni, bet, piemēram, rozā uz apakšējām skropstām.”

Ūdensnoturība ar palielinātu apjomu

Ūdensnoturīgu skropstu tušu faniem, Diorshow Pump ’N’ Volume Waterproof apvieno ekstremālu apjomu un ūdensnoturību. Apjoma atšķirība starp klasisko un ūdensnoturīgo tušu varētu būt maldinoša, bet Diorshow Pump ‘N’ Volume Waterproof saglabā intensitāti, pateicoties lielākam vaska daudzumam, nekā klasiskās Dior ūdensizturīgās formulās. Tāpat kā Diorshow Pump ’N’ Volume, sievietes redz  100% apjoma palielināšanos**, lai panāktu lielu apjoma rezultātu un iespaidīgu izturību.

** Instrumentālie testi uz 16 dalībniecēm (sievietes tušu izmanto regulāri vai arī reti)

Diorshow All-Day Brow Ink: spēcīgs izskats

Uzacis vairs nav detaļa. Perfekti definētas, intensīvas, bet dabiska izskata uzacis ir neatgriezenisks beigu pieskāriens augstas ietekmes acu grimam. Lai apvienotu pilnību ar dabīgu, autentisku un ilgstošu skatu, Dior ir izgudrojis tetovējuma efekta uzacu tinti, kas krāso ādu zem uzacīm.

Formula ir bagāta ar augstas intensitātes pigmentiem, kas nepārprotami nokrāso ādu vienā triepienā. Savilktais aplikators ļauj precīzi noteikt uzacs formu un ļauj viegli aizpildīt tukšos plankumus. Tintes formula ir bagāta ar ūdensnecaurlaidīgiem polimēriem, nodrošinot 36 stundu* nevainojamu izskatu, kas neizsmērējas vai neplaisā, bet ir viegli notīrāma ar kosmētikas noņemšanas līdzekli.

Pieejams trijos toņos; vieglā, vidējā un tumšā, katrai uzacu krāsai.

* Instrumentālā pārbaude uz 21 dalībnieku – vienreizēja uzklāšana.