Dior rudens jaunumi

Rudens ir īstais laiks, lai papildinātu kosmētikas maciņu ne tikai ar jaunu lūpukrāsu, bet arī ar jaunu tonālo krēmu un izgaismojošo pūderi. Iepazīsti Dior dekoratīvās kosmētikas jaunumus perfektam rudens grimam u/v Stockmann kosmētikas nodaļā.

 

Dior Forever Couture Luminizer

Dior Forever Couture Luminizer ir noturīgs, izgaismojošs pūderis ar iespaidīgu mirdzošu rezultātu. Šis izgaismojošais pūderis satur koncentrētus pērļu pigmentus ar izteiktu mirdzumu, kas sastāv no 95% dabiskas izcelsmes pigmentiem. Tas nodrošina ļoti plānu, taču noturīgu un perfektu pārklājumu. Bagātināts ar savvaļas pansijas ekstraktu, kas nodrošina ādas dabisku mitrināšanu un komfortu.

Dior Forever Couture Luminizer izgaismojošs pūderis, dažādi toņi 53,90

 

Rouge Dior Forever Liquid

 

Rouge Dior Forever Liquid – pirmā Dior šķidrā matēta lūpu krāsa ar izteiktiem krāsu pigmentiem, kas neatstāj nospiedumus. Jaunā lūpu krāsa ir noturīga, nesaveļas un neatstāj nospiedumus. Rouge Dior Forever Liquid lūpu krāsa nodrošina 12 stundu noturību un izteiktu komforta sajūtu.

 

Rouge Dior Forever Liquid šķidrā lūpu krāsa, dažādi toņi 42,80

 

Capture Totale Super Potent Serum Foundation Tonālais krēms – serums 

Dior Capture Totale Super Potent Serum Foundation tonālais krēms – serums ir radīts izmantojot Dior zināšanas par cilmes šūnām un ādas atjaunošanos. Tam piemīt četrkārtējs efekts – tas nostiprina ādu, izlīdzina grumbiņas, novērš ādas pigmentāciju, kā arī piešķir ādai skaistu mirdzumu.
Plāna seruma tekstūra tūlītēji mīkstina ādu, āda kļūst maiga un mirdzoša. Tonālais krēms visas dienas garumā nodrošina ļoti vienmērīgu un noturīgu pārklājumu, tajā pat laikā nodrošina brīnišķīgu komforta sajūtu, mitrināšanu un barošanu.  Seruma sastāvā ir iekļauts longozes ekstrakts – augs, kas tiek audzēts Dior dārzos, kas stimulē šūnu atjaunošanos, kā rezultātā āda ir stingra un gluda. Sejas āda ir mirdzoša un tiek panākts liftinga efekts un tūlītējs jauneklīgs izskats. Dior Capture Totale Super Potent Serum Foundation tonālais krēms – serums 30ml 87,90

Capture Totale sejas attīrīšanas līdzeklis

Capture Totale  krēmveida ziepju putas dziļi attīra sejas ādu no dekoratīvās kosmētikas, apkārtējās vides putekļiem, sebuma un saules aizsarglīdzekļu atlikumiem. 83% dabīgas izcelsmes sastāvdaļas – Longozes ziedi un Moringa ekstrakts nodrošina ādas atjaunošanos. Capture Totale sejas attīrīšanas līdzeklis 110g 58,90