DIOR pavasara jaunumi

Saposies pavasara svētkiem ar Dior dekoratīvās kosmētikas pavasara jaunumiem. Atrodi savas ideālās acu ēnas izvēloties sev piemērotāko no 17 jaunajiem Diorshow Mono Coleurs acu ēnu toņiem. Iegūsti perfektas skropstas ar Diorshow maximizer 3D skropstu bāzi un jauno Diorshow Overcurl skropstu tušu.

 

Diorshow Mono Coleurs acu ēnas

 

Izcel skatienu ar jaunajām Dior Diorshow Mono Couleur acu ēnām. Iedvesmojoties no Dior ikoniskajām audumu faktūrām, acu ēnas ir radītas ar 5 dažādiem nobeiguma efektiem – velveta, satīna, metāliska, gliteru, un matēta efekta. Kolekcijā ir atrodamas 17 toņu paletes, kas pemērotas katrai.

Dior Diorshow Mono acu ēnas 35,90
Pieejami 17 dažādi toņi

 

Dior Diorshow maximizer 3D bāze – serums

Trīskāršas iedarbības skropstu bāze atliec un nofiksē skropstas, piesķirot tām 3x lielāku apjomu un vizuāli pagarinot tās par 43%. Produktu iespējams lietot arī kā kopjošu serumu, Sastāvā esošais kokvilnas nektāra ekstrakts padara skropstas mīkstas un aizssarāā tās pret izkrišanu. Lieotjiet kopā ar jauno Iconic Overcurl Waterproof skropstu tušu, lai iegūtu maksimālu – kuplu un perfekti atliektu skropstu efeku.

 

 

 Dior Iconic Overcurl Waterproof ūdensnoturīga skropstu tuša 38,90/ Diorshow 3D Maximizer skropstu serums bāze 10ml 37,90

 

Diorshow Kabuki Brow Styler uzacu zīmulis

Diorshow Kabuki Brow Styler uzacu zīmulim piemīr 12 stundu noturība un inovatīva dizaina otiņa, kas atvieglo uzcacu ietonēšanu, veidojot dabīgu efektu. Trijstūrveida zīmulis palīz izveidot izteiktu uzacu līniju, bet maigā otiņa nodrošina vienmērīgu krāsas pludinājumu, kā arī sakārto uzacu matiņus. 

 

Dior Diorshow Kabuki Brow Styler uzacu zīmulis Blonde 29,- / Dior Diorshow Kabuki Brow Styler uzacu zīmulis Light Brown 29,-