Dior Lip Maximizer & Lip Glow To The Max

Ikonisks produkts jaunos toņos

Jaunais Lip Maximizer ir jau ikonisks Backstage produkts, grima mākslinieku un modes modeļu iecienītākais produkts un ir radīts ikvienai sievietei lietošanai ikdienā. 2019. gadā šis ultra-kopšanas lūpu produkts tiek izlaists jaunos, svaigos toņos ar pārliecinātu efektu un maksimālu spīdumu!

Lip Maximizer – koncentrēta lūpu kopšana, valdzinošs spīdums un maksimāls apjoms.

Lūpu kopšanas formulas pamatā ir hialuronskābe. Organizēta mikro sfērās, šī brīnišķīgā molekula veido aizsargbarjeru uz lūpām, kas saglabā ūdeni, nodrošinot 24 stundu mitrināšanu. Lip Maximizer nekavējoties palielina+ 29% lūpu apjomu, kas nodrošina redzamu apjoma efektu. Dienas pēc dienas lūpas tiek izlīdzinātas uzreiz, ar + 86% efektu pēc četru nedēļu lietošanas.

 

 

Dior Lip Maximizer  Lūpu spīdums 37,90

Jaunā Lip Glow 001 krāsu spilgtuma koncentrācija, izmantojot eozīna molekulas, kas pielāgojas lūpu pH līmenim, rezultātā radot individuālu nokrāsu. Augsta mango sviesta koncentrācija nodrošina 24 stundu mitrināšanu.

 

Dior Lip Glow 001 krāsu spilgtuma koncentrācija 37,90

Jaunais Lip Glow To The Max lūpu kopšanas balzāms ar izsmalcinātiem toņiem, spīdumu un jutelīgu apjomu. 2019.gadā Dior izlaiž Lip Glow to the MAX 7 jaunus toņus, apvienojot divus starojuma aspektus: vienu bagātu ar īpašu kopjošu balzāmu, otru ar iestrādātu mirdzumu vai hologrāfisku toni.

Dior Lip Glow To The Max Lūpu krāsa 37,90

Katra sieviete var izvēlēties savu unikālo Lip Maximizer un valdzinošo Lip Glow toni, kas atbilst viņas  personībai un individuālajam starojumam.