Dior Home

Iepazīstiet Dior Home jauno kolekciju

 

DIOR HOMME tualetes ūdens 50 ml 73,- / 100 ml 102,-

Dior Homme tualetes ūdens ir intriģējošs, spēcīgs un svaigs. Dior Homme maigā koksnes juteklība atspoguļo izteiktu vīrišķību, kas maigi aptver un atstāj paliekošu iespaidu.  Romantisks un pavedinošs, pārliecināts un spēka pilns. Pārliecinošs aromāts, kas atstāj juteklisku iespaidu.

Dior Homme vannas un ķermeņa līnijas produkti

DIOR HOMME losjons pēc skūšanās 100 ml 66,-

Dior Homme pēc skūšanās losjona svaigā un nomierinošā tekstūra nodrošina ādai tūlītēju komforta sajūtu. Ideāli piemērots ikdienas lietošanai, tonizē un aizsargā ādu pēc skūšanās, atstājot to maigu un matētu. Skūšanās produkti ir viegli aromatizēti ar jaunā Dior Homme koksnes notīm. Tie nodrošina ādai patīkamu komforta sajūtu, ieskaujot to Dior Homme maigajā un jutekliskajā aromātā.

DIOR HOMME balzāms pēs skūšanās 100 ml 56,-

 

Dior Homme balzāms pēc skūšanās nomierina un palutina ādu ar tūlītēju maigu un komforta sajūtu. Balzāma tekstūra ir novatoriska un nav taukaina. Skūšanās produkti ir viegli aromatizēti ar jaunā Dior Homme koksnes notīm. Tie nodrošina ādai patīkamu komforta sajūtu, ieskaujot to Dior Homme maigajā un jutekliskajā aromātā.

 

DIOR HOMME dušas želeja 200 ml 39,-

Vannas un ķermeņa izstrādājumi ir viegli aromātizēti ar jaunā Dior Homme koksnes notīm. Tie nodrošina ādai patīkamu komforta sajūtu un ieskauj Dior Homme maigajā un jutekliskajā aromātā. Dior Homme dušas želeja ir uzmundrinoša un viegli smaržo, atstājot svaigu un citrusa aromātu, kas uz ādas paliek visas dienas garumā. Tā bagātīgās notis rada īpašu mirkli jūsu ikdienas gaitās.

 

DIOR HOMME dezodorants stiks 75 g  37,-

Dior Homme dezodorants stiks nodrošina uzmundrinošu svaigumu un maigu ādu saturošu formulu ikdienas aizsardzībai. Vannas un ķermeņa izstrādājumi ir smalki aromātizēti ar jaunā Dior Homme koksnes notīm. Tie nodrošina ādu ar patīkamu komforta sajūtu un ieskaujot to Dior Homme maigajā un jutekliskajā aromātā.              

 

DIOR HOMME dezodorants 150 ml 38,-

Dior Homme izsmidzināmais dezodorants akcentē Dior Homme uzmundrinošās notis. Vannas un ķermeņa izstrādājumi ir smalki aromātizēti ar jaunā Dior Homme koksnes notīm. Tie nodrošina ādai patīkamu komforta sajūtu un ieskauj Dior Homme maigajā un jutekliskajā aromātā.