Dior Capture Totale Super Potent - labākā pretnovecošanās ādas kopšana

Dior iepazīstina ar Capture Totale Super Potent serumu un Capture Totale Rich krēmu. 20 gadu ilgajā cilmes šūnu izpētes pieredzē balstītās zināšanas ir palīdzējušas Dior radīt serumu, kas redzami pārveido ādu, padarot to jauneklīgu un stipru. Āda kļūst izlīdzināta un gluda.
Sasniedz pilnību – izmēģini jauno Capture Totale Super Potent Rich krēmu. Piedāvājumā pieejami arī Dior ādas kopšanas komplekti.

 

Dior Capture Totale Super Potent serums 75ml 138,-

Redzami pārveido ādu vienas nedēļas laikā. Āda kļūst jauneklīgāka, stingrāka un veselīgāka.
Efektīvi rezultāti – āda kļūst mirdzoša pēc vienas produkta lietošanas reizes. Pēc vienas nedēļas lietošanas āda kļūst par 31% piepildītāka, pēc mēneša lietošanas āda kļūst par 27% stingrāka.

 

Dior Capture Totale Super Potent Rich pret novecošanās krēms 50 ml 109,-

Bagātīgi mitrina ādu, aizkavējot tās novecošanos. Āda kļūst mirdzoša, redzami gludāka un tvirtāka.
Efektīvi rezultāti – pēc pirmās lietošanas reizes par 34% palielinās ādas mitrināšana. Pēc vienas nedēļas lietošanas āda kļūst par 25% gludāka. Pēc viena mēneša lietošanas āda ir par 30% gludāka.

 

 

Piedāvājumā pieejami arī Dior ādas kopšanas komplekti –

Dior Capture Totale Serum ādas kopšanas komplekts 150,- / Dior Capture Totale Cream ādas kopšanas komplekts 109,- / Dior Hydra Life ādas kopšanas komplekts 65,-

 

Iegādājies modes, mājas un kosmētikas preces attālināti! Raksti uz klientuinfo@stockmann.com vai WhatsApp +371 25430430 par interesējošo preci un mēs to piegādāsim ar izvēlēto piegādes veidu. Preces ir iespējams saņemt klientu apkalpošanas punktā veikala 1.stāvā, izmantojot pakomātu vai kurjera pakalpojumus. Norēķināties iespējams pirms preces saņemšanas ar pārskaitījumu vai preces saņemšanas brīdī veikalā. Precizējošu informāciju iespējams saņemt, zvanot +371 67071222. Preces pasūtījumam jābūt veiktam rakstiski.