Clarins Sun Care līnija

Vairāk kā 40 gadu pieredze saules aizsarglīdzekļu ražošanā ir veicinājusi Clarins izaugsmi, lai nodrošinātu augstu ādas aizsardzību, ka arī dabiski skaistu iedegumu.

Iepazīsti Clarins Sun care līniju , kas piedāvā augstas un īpaši augstas saules aizsardzības produktus, lai nodrošinātu jūsu ādai vislabāko aizsardzību pret UVA un UVB starojumu, saglabājot ādas dabisko skaistumu.

      

Clarins Sun Care
Saules aizsarglīdzeklis sejai SPF 30
30,90

Clarins Sun Care
Saules aizsarglīdzeklis ķermenim SPF 30
30,90

Saule aizsarglīdzeklis ar SPF 30 nodrošina augstu aizsardzību pret saules negatīvo ietekmi uz ādu. Novērš krunciņu kā arī tumšo plankumu rašanos, ko izraisa brīvie radikāļi. Īpaši piemērots ūdens cienītājiem, jo aizsargā ādu arī pēc peldes – to iespējams klāt arī uz mitras ādas.

   

Clarins Sun Care
Saules aizsargkrēms sejai SPF 50
30,90

Clarins Sun Care
Saules aizsarglīdzeklis ķermenim SPF 50
34,90

Saules aizsargkrēms ar SPF 50 nodrošina ļoti augstu aizsardzību pret saules kaitīgo ietekmi.  Tas aizsargā ādu no UV starojuma, vienlaicīgi mitrina to un novērš foto novecošanos. Aizsargājiet savu seju no saules kaitīgās ietekmes un atklājiet skaistu, vienmērīgu iedegumu pateicoties augstajam saules aizsardzības faktoram.

Saules aizsarglīdzeklis ar SPF 50 ir ideāli piemērots ādai, kas ir īpaši jutīga pret saules iedarbību.  Vieglā, izsmidzināmā tekstūra padara to viegli uzklājamu, kā arī piešķir ādai maigu un zīdainu sajūtu.

   

Clarins Sun Care
Saules aizsarglīdzeklis ķermenim un matiem SPF 30
30,90

Clarins After Sun
Nomierinošs balzams pēc sauļošanās sejai un ķermenim
30,90

Clarins Sun Care aizsarglīdzeklis ar SPF 30 aizsargā ādu un matus pret UV starojumu, mitrina un baro tos, saglabājot to dabīgo skaistumu.  Līdzekļa zīdainā tekstūra padara to viegli uzklājamu un sniedz patīkamu maiguma sajūtu.  

Clarins After Sun nomierinošais balzāms pēc sauļošanās ir kā patīkams komforta vilnis, kas pārņem saules nogurdinātu ādu. Tā bagātīgā krēmveida tekstūra  dziļi mitrina ādu piešķirot tai zīdainu maigumu, kā arī paildzina iedeguma noturību.