Chanel - izcilam ādas izskatam

Iepazīstiet Chanel jaunumus sejas kopšanai rudens sezonā. Atjaunojiet ādu ar Chanel Hydra beauty atjaunojošo masku un Le Lift nakts krēmu, piešķiriet lielisku, mirdzošu izskatu ar kosmētikas entuziastu must have – Les beiges tonālo fluīdu un izgaismotāju.

Chanel Les beiges Tonālais fluīds 30 ml 55,90

Tonālais fluīds dabīgam, mirdzošam efektam. Vieglā fluīda tekstūra kļūst nemanāma un ir kā otrā āda. Pigmentu un atstarojošās daļiņu kombinācija padara ādu gludāku, nepilnības ir mazāk pamanāmas, tonis ir izlīdzināts bez redzamām robežlīnijām un maskas efekta.  Pārklājumu var variēt, noturība liek jums izskatīties satriecoši līdz pat 12h. Formula aizsargā ādu no apkārtējas vides kaitīgajiem faktoriem. Bagātināts ar mitrinātājiem, kas ādai liek justies komfortabli un āda no dienas uz dienu tiek mitrināta

Chanel Les beiges Izgaismojošs fluīds 30 ml 46,90

Izgaismojošā fluīds piešķir ādai skaistu elegantu mirdzumu, bet vieglā tekstūra nodrošina nemanāmu  sajutu visas dienas garumā.

Chanel Hydra beauty Atjaunojoša maska 50 g 65,90

Atjaunojošās maskas sastāvā ir Kamēlijas ziedu vasks, kas stiprina ādas aizsargbarjeru, palīdz cīņā  ar ārējas vides radītajiem agresoriem un nodrošina optimāla mitruma līmeņa saglabāšanu visas dienas garumā. Tās bagātīgā tekstūra sniedz ādai tūlītēju mitrināšanu un komforta sajūtu.

Chanel Le Lift Nakts krēms 50 ml 136,-

Augstas iedarbības nakts krēms nodrošina ādas atjaunošanos un komforta sajūtu – tiek mazināts ādas jutīgums, āda ir mitrināta un gluda. Nodrošina atpūtušās ādas izskatu.