Carolina Herrera Very Good Girl

Very Good Girl smaržas, no kurām vēdī apburošā bezrūpības un bezbailības dvesma, ir leģendārā Good Girl aromāta jauna un izteiksmīga interpretācija, kas ar kārdinošo rožu smaržu un spilgti sarkano noformējumu spēj sagūstīt ikvienu sirdi. Izvēršot Karolīnas Erreras priekšstatu par mūsdienu sievietes divējādo dabu, šis greznais un pārsteidzošais smaržūdens parāda, ka sievietes patiesais skaistums slēpjas modernās sievišķības daudzšķautņainībā.

AROMĀTS

Very Good Girl aromāts piesaista ar pārsteidzošu smaržu kompozīciju, kuras sākuma notīs rotaļājas draiskulīgi jāņogas un eksotiski līčijas akordi, vilinot pie kārdinošajām rozes vidusnotīm, līdz beigās vetivērijas un vaniļas pamatnotis pārsteidz ar negaidītu mūsdienību.

Sākumnotis – jāņoga un līčija
Vidusnotis – roze
Pamatnotis – vetivērija un vaniļa

 

1.03.-8.03. Pastāvīgajiem Klientiem visas sieviešu smaržas peejamas ar 20% atlaidi.

 

Iegādājies kosmētikas preces attālināti! Raksti uz klientuinfo@stockmann.com vai WhatsApp +371 25430430 par interesējošo preci un mēs to piegādāsim ar izvēlēto piegādes veidu. Preces ir iespējams saņemt klientu apkalpošanas punktā veikala 1.stāvā, izmantojot pakomātu vai kurjera pakalpojumus. Norēķināties iespējams pirms preces saņemšanas ar pārskaitījumu vai preces saņemšanas brīdī veikalā. Precizējošu informāciju iespējams saņemt, zvanot +371 67071222. Preces pasūtījumam jābūt veiktam rakstiski. Vairāk>