Bvlgari Man Terrae Essence -patiesas vērtības

Bvlgari Man Terrae Essence tīrais un autentiskais aromāts aicina uz savas ādas izbaudīt zemes diženo krāšņumu. Bvlgari vīriešu smaržu kolekcijas jaunā aromāta iedvesmas avots ir auglīgā Toskānas zeme, kuras izslavētā pārpilnība simbolizē patiesu baudu. Dabas dzīvīgais spēks piestrāvo visu apkārtni, atklājoties kalnainajā ainavā ar cipresēm, puķēm un laukiem. Šis dzīvīgums izpaužas arī apgabalam raksturīgajās krāsās un aromātos.

Bvlgari Man Terrae Essence smaržas atjauno saikni ar mūsu patiesajām un dziļākajām vērtībām, lai mēs atkal sajustu savu īsteno būtību, kurā mutuļo dzīves enerģija un valda cilvēces dzinējspēks – izdzīvošanas instinkts. Aromāts aicina atskatīties uz mūsu izcelsmi un atklāt bagātību, kas plešas mums pie kājām.

Koksnes un vetīvera kompozīcija

Zemes pārpilnību perfekti atklāj pirmatnējais koksnes un vetīvera aromāts, kam raksturīga izkopta moderna elegance. Izvēloties izcilas pamatsastāvdaļas, smaržu meistars Alberto Moriljass ir radījis krāšņu un valdzinošu aromāta struktūru.

Uzvirmojot aromāta sākuma notīm, acu priekšā paveras saulaina Itālijas ainava ar citrusu dārziem un lieliskiem dabasskatiem. Pēcāk vidusnotīs atklājas vēl nebijusi kombinācija no divām dažādām vetīvera šķirnēm, kuru tīrā smarža piešķir aromātam īpašu intensitāti. Viena vetīvera saknes ir iegūtas Javā – tās bagātina aromātu ar spēcīgām un dūmakainām niansēm. Savukārt otra saknes nāk no Haiti, piesūkušās ar saules apspīdēta rudens meža smaržu, kuras notīs rotaļājas kontrasti – zeme un samts, raupjums un maigums.

Visbeidzot, pamatnotīs atveras Bvglari ekskluzīvais Terrae akords, piešķirot aromātam tā unikālās iezīmes.

Bvlgari Man Terrae Essence EdP 60ml 82,50 / EdP 100ml 106,-