Bvlgari aromāts Man Glacial Essence  - stihiju sāgas spēks

Uguns. Zeme. Gaiss. Vīrietis dzīvo un elpo vienā ritmā ar apkārt esošajām dabas stihijām. Bvlgari aromāts Man Glacial Essence, kam iedvesma gūta no visnetveramākā, tomēr iespaidīgākā pamatelementa gaisa, iezīmē jaunu nodaļu Bvlgari vīriešu smaržu sāgā, atspoguļojot nesaraujamo mijiedarbību starp mūsdienu vīrieša dabisko aktīvo spēku un dabas nevaldāmo varenību.

Uguns, kas simbolizē vīrieša pirmsākumus, viņa priekštečus un teju mītisko dabu, atbrīvo savu pārveidojošo, svēto un juteklisko spēku, to izpaužot Bvlgari aromāta Man in Black jaunajā austrumnieciskajā akordā.

Koksne, kas uz šīs zemes veido kokus, simbolizē vīrieša saikni ar savu dzīvesvietu, atrašanos šeit un tagad, vietu, kurā viņš nepārtraukti jūt aicinājumu paiet soli malā no pilsētas dzīves, lai atkal savienotos ar dabu. Tā ir līdzsvara spēle, ko piedāvā Bvlgari intensīvais jaunais koksnes aromāts Man Wood Essence.

Visbeidzot, lai paplašinātu smaržu kolekciju un turpinātu izcelt pamatelementus, tai ir pievienota arī gaisa stihija. Gaiss ir itin viss. Tas ir visuresošs, bez tā nav iespējama ne dzīvība, ne visas dzīvās radības pastāvēšana. Tas līdzsvaro dzīves ciklus un dabu. Gaisu var dzirdēt, manīt, sajust un uztvert. Tas piestrāvo garu un atdzīvina ķermeni. Katra stihija ļauj vaļu sajūtām un emocijām, un gaiss sniedz unikālu juteklisku pārdzīvojumu. Gaiss dod iespēju mainīties un paver bezgala daudz izdevību. Tā ir iespēja ieelpot dzīvi un to pilnībā izbaudīt.

Bvlgari ir uzkāpis vienā no augstākajām virsotnēm pasaulē, lai iegūtu svaigāko un tīrāko gaisa malku – tas saviļņo līdz sirds dziļumiem un iedvesmo tiekties pēc augstākiem mērķiem. Spīta pilns pārmaiņu vējš, ieslēpts Bvlgari Man Glacial Essence smaržu pudelītē. 

SĀKUMA NOTIS – SVAIGUMA ŠALTS, KADIĶOGU EKSTRAKTS, INGVERA EKSTRAKTS, ĢERĀNIJAS EKSTRAKTS
VIDUSNOTIS – AROMĀTISKS LĀDIŅŠ, AUSTRĀLIJAS SANDALKOKA EKSTRAKTS, ĪRISA KONCENTRĀTS, VĪBOTNES EKSTRAKTS
PAMATNOTIS – KOKSNES PIEVILCĪBA, AĻASKAS CIEDRA ESENCE, CLEARWOOD® AKORDS, MUSKUSA AKORDS

 BVLGARI MAN GLACIAL ESSENCE 60ml EdP 82,90
BVLGARI MAN GLACIAL ESSENCE 100ml EdP 107,-