Biotherm strādā, lai attīstītu ilgtspējas procesus, samazinot fosilās plastmasas patēriņu

PAR BIOTHERM

Biotehnoloģiju un biozinātnes eksperts Biotherm ir radījis dabīgu, ilgtspējīgu, spēcīgu un drošu aktīvo vielu kategoriju. Biotherm ikoniskās sastāvdaļas Life Plankton™ probiotiskās daļiņas, kas atklātas Francijas Pireneju karstajos avotos un izmantotas produktos kopš 1952. gada, ir simtprocentīgi dabīgas un tiek nemitīgi pavairotas ilgtspējīgā un ekskluzīvā biofermentācijas procesā, samazinot ietekmi uz dabu. Biotherm piedāvā visaptverošu augstākās kvalitātes produktu klāstu sievietēm un vīriešiem, kas vēlas atjaunot ādu pēc pilsētas drudžainās dzīves radītā kaitējuma.

PAR WATER LOVERS

Kopš 2012. gada Biotherm Water Lovers programma darbojas, lai veicinātu izpratni par okeāna saglabāšanu. Šodien Water Lovers aptver visus Biotherm pievienotās vērtības veidošanas ķēdes aspektus, kuru mērķis ir uzlabot zīmola formulas un iepakojuma dizainu, ieviest jaunas pārstrādes tehnoloģijas un mazināt vides ietekmi uz ūdeni un tajā mītošajiem organismiem, izmantojot vismodernākās bioloģiskās zinātnes tehnoloģijas. Sadarbībā ar pasaules līmeņa ekspertiem un NVO, piemēram, Mission Blue, Tara Ocean Foundation un Surfrider Foundation Europe, Water Lovers atbalsta aktivitātes, kas aizsargā apdraudētas ūdenī mītošo organismu zonas, pēta aktuālas okeāna tēmas un izglīto kopienas par okeāna saglabāšanu. Ar Water Lovers starpniecību Biotherm strādā, lai attīstītu ilgtspējīgu aprites ekonomiku, tādējādi samazinot fosilās plastmasas patēriņu.

Tā rezultātā Biotherm ir uzsācis celofāna izņemšanas izmēģinājuma projektu:

no 2020. gada augusta kataloga produkti būs pieejami bez celofāna, bez aizsargājošās aizdares. Pāreja uz celofānu nesaturošiem iepakojumiem tiek izskaidrota arī pircējiem ar informāciju arī uz iepakojumiem. Pirmā franšīze, kurā tiks veiktas izmaiņas, būs Blue Therapy.

Atklājiet jaunos Blue Therapy Red Algae Uplift krēmus pret novecošanos: nakts krēmu un krēmu sausai āda.

Blue Therapy Red Algae uplift dienas krēms, 50 ml 72,90

Blue Therapy Red Algae uplift nakts krēms, 50 ml 72,90

 

Biotherm aicina: radīsim labāku nākotni kopā! Izvēlies zīmolu Biotherm, jo mūsu dāvanu iesaiņojums ir izgatavots no 100% pārstrādājama FSC papīra un 100% pārstrādāta PET materiāla un visas mūsu kosmētikas somiņas ir ražotas no 100% pārstrādātas* plastmasas. Pārstrādāts PET iepakojums, izņemot apdari

Biotherm Aquasource Dāvanu komplekts 40,90

Biotherm Blue Theraphy Algae Uplift Dāvanu komplekts 72,90

Biotherm Deo Pure Dāvanu komplekts  25,90

Biotherm Homme Dāvanu komplekts 29,90

Biotherm Homme Aquapower Dāvanu komplekts 44,-

Uzzini vairāk Biotherm stendā !

Vairāk par Biotherm programmu: https://www.biothermwaterlovers.com/