ATMIŅAS PAR NĀKOTNI

Jaunas smaržas ir vienkāršākais veids, kā pilnasinīgi pārslēgties vasaras režīmā. Izsmidzini kārdinoša aromāta mākoni un ļauj tam aptvert sevi viscaur. Šīsvasaras aktuālajos aromātos virmo siltas vaniļas notis un sulīgi apelsīnu ziedu akcenti. Ļaujies sapnim par eksotisku pludmali un kaismīgiem saulrietiem un pakavējies izsmalcinātu savvaļas ziedu pļavā ar vasaras neaizmirstamākajiem aromātiem.

TOM FORD Eau de Soleil Blanc EdP 50 ml 109,-
Tom Ford ikoniskais vasaras aromāts Eau de Soleil Blanc EdP ir bagātīgs kardamona, pistāciju un tonka pupiņu aromātu sajaukums. Ja ilgojaties pēc bagātīga un enerģiska vasaras sabiedrotā, šeit ir atkarību izraisošas smaržas jums.

AERIN Wild Geranium 50 ml  102,-
Apmaldieties ziedošā savvaļas puķu laukā. Svaigi sagrieztas ģerānijas notis un dzirkstošie rozā piparu un ziemas citrona pieskārieni ved jūs uz burvīgu ziedu labirintu. Šajā aromātā ietilpst arī rasotās narcises notis, kas sajauktas ar apelsīnu ziedu ziedlapiņām, balto peoniju, rožu centifoliju, absolūto tuberozes un silto benzoīnu.

DIOR Miss Dior Rose`N`Roses EdT 50 ml 85,-
Krāsainu ziedlapu svaigums, citrusu rasas dzīvinošā enerģija. Miss Dior Rose N’Roses ir dzirkstošais ziedu aromāts – Grasse tubrozes bagātība, ko atsvaidzina bergamotes kaisle un paspilgtina baltā muskusa nots.

GIORGIO ARMANI Ocean Di Gioia 50 ml 78,-
Ocean di Gioia – kristālisks ziedu aromāts, kas godina okeāna dzīvespriecīgo, līksmo dabu.

CHANEL Gabrielle Essence EdP 50 ml 106,-
Olivjē Polge radītais GABRIELLE CHANEL ESSENCE ir iedomāta zieda aromāts, ko veido ir jasmīns, ylang-ylang, apelsīna zieds un visapburošākais zieds no visiem, Grasse tuberoze. Ļoti sievišķīgs, GABRIELLE CHANEL ESSENCE ir starojošas sievietes aromāts.

GUERLAIN Aqua Allegoria Pamplelune EdT 75 ml 83,90
Pamplelune pieder Aqua Allegoria kolekcijai – pirmajai intensīvi svaigo smaržu kolekcijai parfimērijā, kas izveidota 1999. gadā. “Pamplelune” būtība ir dzirkstoša un jutekliska, jautra vēsma ar sulīga greipfrūta notīm. Izsmalcinātā pudelīte ar zelta sietu ir veltījums slavenajai Bee pudelei.