Aromātu vilinājums

Aromātu pasaule Ir kā vilinošs noslēpums, kas ļauj sapņot par luksusu, ekstravaganci, greznību un eksotiku. Un piešķirt nedaudz no šī sev. Rūpīgi izvēlēts aromāts būs lieliska dāvana svētkos.  Laikus domājot par Ziemassvētku dāvanām, izvēlies tādus aromātus, kas sagādā neviltotu pārsteigumu.

Gucci Bloom Profumo Di Fiori EdP 30 ml 79,90 50 ml 108,-

GUCCI Bloom smaržu kolekciju papildina jauns aromāts Profumo Di Fiori. Jaunajā aromātā izcelts tuberozes svaigais dabiskais zaļoksnums, piesātinātās ziedu notis un izteiktais krēmīgums. Gucci Bloom Profumo Di Fiori novērtēs izsmalcināta stila cienītājas.

Tom Ford Black Orchid EdP  50 ml 133,–

2006. gadā Toms Fords izlaida Tom Ford Black Orchid – savu raksturīgo debijas aromātu un pirmās smaržas Tom Ford skaistumkopšanas kolekcijā. Līdz šai dienai vislabāk pārdotais Tom Ford Black Orchid turpina raisīt pārlaicīgas greznības un pasaulīga spožuma sajūtu, ko rada ikoniskā smarža. Black Orchid veidošanai iedvesma gūta Toma Forda tieksmei pēc netveramā un it īpaši viņa centienos atrast izvairīgo melno orhideju. “Man tas ir ideālais zieds… Grezns, elegants, tīrs un izsmalcināts,” viņš skaidro. Izlaižot jauno Black Orchid parfīmu kolekciju, kas šo iedvesmu attīsta visgreznākajās izpausmēs, piedāvājot jaunu aromātu pasaules izcilību – parfīmu, kas ietverts zelta krāsas pudelītē no pamatnes līdz vāciņam.

Giorgio Armani My Way EdT 50 ml 96,–

Iepazīstiet MY WAY– jaunās paaudzes aromātu. Tas iemieso zinātkāri un draudzību un ir radīts sievietei, kura meklē pieredzi, kas izaicina viņas aizspriedumus. Šajā mūsdienīgajā un sievišķīgajā aromātā, kas pieejams eleganta dizaina pudelītē, iemiesojas spēcīga, izteiksmīga balto ziedu buķete.

Guerlain Patchouli Ardent EdP 125 ml 176,–

Aromātā Patchouli Ardent Guerlain parfi mērs Terijs Vasers atklājis pačūlijas tumšo, noslēpumaino koksnes aromātu pārsteidzoši gaišā, rezonējošā notī. Rozes elegance savijas ar majestātisku ādas un muskusa akordu unikālā, jutekliskā piedzīvojumā.

Chloe Rose Tangerine EdT 30 ml 66,90 50 ml 95,90

Aromāts pauž brīvu un pārliecinātu sievišķības eleganci. Unikālo Chloé rožu noti apvij augļu elpa: saulainā mandarīna ekstrakts un košās upenes zaļoksnie akcenti.

Acqua Di Parma Sakura EdP 20 ml 81,90

Acqua di Parma kolekcijas aromāts Sakura, kurā sakuras ziedu smalkums apvienojas ar dzirkstošām citrusaugļu notīm.

Paco Rabanne 1 Million EdP  50 ml 85,– 100 ml 107,–

Aromāts atklāj jaunu laikmetu – ekstravagantāku, spēcīgāku un bagātīgāku. Jaunai vīriešu paaudzei, kurai nav bail no pārspīlējumiem. Jaunais miljonu vērtais vīrietis ir visvarens. Viņš ir nokļuvis pašā virsotnē. Viņš ir vīrietis, par kādu kļūt sapņo visi. Viņš nav viens no miljona, viņš ir unikāls – tāpat kā viņa aromāts. Jaunajā aromātā jūtama saulē sakarsusi āda ar ziedu akordiem, valdzinoša tuberoze ar sāls niansēm un juteklisks ādas akords ar sveķu un priežu notīm.

Bvlgari Man Glacial Essence EdP 60 ml 82,90 100 ml 107,–

Man Glacial Essence jaunais aromāts rada sajūtu, ka esat uzkāpis vienā no augstākajām virsotnēm pasaulē, lai iegūtu svaigāko un tīrāko gaisa malku.