KAS TEV LIEK JUSTIES DZĪVAI?

Smaržas ALIVE ir radījušas sievietes sievietēm – tādām, kuras pieņem drosmīgus lēmumus. Sievietes, kas iemieso ALIVE aromāta garu, – neatkarīgas, elegantas un pārliecinoši sievišķīgas – saprot, ka viņu dzīvesstāstā spontānumam un laimei ir tikpat liela nozīme kā apņēmībai un mērķtiecībai. Viņas zina, ka viņu lielākais spēks ir palikt uzticīgai savai būtībai.

Aromāts radīts, lai cildinātu katra līdz galam izdzīvota mirkļa svētlaimi, ALIVE aromāts piedāvā vēl nebijušu interpretāciju par sieviešu brīvību. Jaunākais papildinājums BOSS Parfums smaržu kolekcijā kalpo kā atgādinājums, ka dzīve ir pilnībā jāizbauda katru dienu.

 

 REKLĀMAS KAMPAŅA

Piedaloties pasaulē slavenu un talantīgu sieviešu četrotnei – Emmai Robertsai, Brunai Markezīni, Lorai Harjērai un Hlojai Benetai, – ALIVE smaržu reklāmas kampaņa unikālā veidā piedāvā uzzināt, kas šīm sievietēm liek justies visdzīvāk.

Franču režisores un scenāristes Rebekas Zlotovskas veidotajā reklāmas klipā rasts nevainojams līdzsvars starp mērķtiecīgu sievieti, kas pati valda pār savu likteni, un mirkļa pārņemtas būtnes bezrūpīgajām izpausmēm.

Reklāmas kampaņas video

Emma Robertsa ir nenoliedzami talantīga aktrise, kas vairāk nekā desmit gadu ilgās karjeras laikā ir uzkrājusi iespaidīgu pieredzi kinofilmās un televīzijā. Emma stāsta: “Manuprāt, pats drosmīgākais, ko jauna sieviete var izdarīt savā karjerā, ir iemācīties, kad teikt jā un kad – nē. Es pati vēl joprojām to apgūstu. Man šķiet, ja tu to spēj izdarīt īstajā brīdī, tā ir pati drosmīgākā rīcība.

Lora Harjēra nāk no Čikāgas, un savu karjeru viņa uzsāka 17 gadu vecumā, kā starptautiska modele ceļojot apkārt pasaulei un rotājot modes žurnālu lapas. Tagad viņa ir pievērsusies aktiermākslai un spēlē lomas godalgotos kases grāvējos. Lora piebilst: “VISDZĪVĀKĀ es jūtos, kad daru kaut ko jaunu vai atrodos vietā, kur iepriekš neesmu bijusi. Ir lieliski piedalīties projektā, ko organizē sievietes. Viņas ne tikai režisēja, fotografēja un arī izplānoja šo reklāmas kampaņu, bet arī radīja smaržu pudelīti un pašu aromātu. Man prieks, ka visas šīs sievietes sanāca kopā, lai izveidotu ko jaunu.

Bruna Markezīni ir viena no ietekmīgākajām savas paaudzes personībām un modelēm. 23 gadu vecumā ar gandrīz divdesmit gadu ilgo karjeru viņa ir viena no pašlaik slavenākajām brazīliešu aktrisēm. Bruna saka: “Šodien man DZĪVAI liek justies māksla, iemīlēšanās kādā cilvēkā vai lietā un ceļošana. Lai pilnībā izbaudītu dzīvi, es vienmēr cenšos būt patiesa un neviltota. Es domāju, ka vislabākais veids, kā dzīvot, ir būt patiesai pret sevi un neatkāpties no saviem uzskatiem un savas būtības. Šis ir labākais veids, kā no dzīves iegūt maksimumu.

Hloja Beneta Vanga ir aktrise, ierakstu māksliniece un aktīviste. Vislielāko popularitāti viņa guvusi, tēlojot galveno varoni Deiziju Džonsoni jeb Kveiku Marvel seriālā “Drošības aģenti V.A.I.R.O.G.S”. Kloja piebilst: “VISDZĪVĀKĀ es jūtos, atrodoties filmēšanas laukumā, kā arī radoši izpaužoties, iemīloties un vienkārši ar kādu labi parunājot. ALIVE sievietei nav bail uzticēties savam instinktam: pat ja visapkārt ir haoss, viņa skaidri zina, ko vēlas. Tāda ir ALIVE smaržu lietotāja.

 

AROMĀTS

ALIVE ir augļu un koksnes smaržūdens sievietēm, kuru radījusi slavenā smaržu meistare Annika Menardo, kā partneraromātu leģendārajām BOSS Bottled vīriešu smaržām. Dzīvespriecīgais aromāts ALIVE ar atmiņā paliekošo smaržu pavedienu ir radīts, lai iedvesmotu sievietes pilnībā izbaudīt katru dienu. Aromātā pakāpeniski atklājas enerģiskās ābola, dzeldīgās upenes, saulainās plūmes un siltās kanēļa notis, smaržu lietotājai atgādinot, ka dzīvi vislabāk dzīvot spilgti. Dabiskais Madagaskaras vaniļas ekstrakts iezīmē smaržu raksturu, simbolizējot dzīvesprieku, kas piemīt ALIVE sievietei. Ziedu vidusnotīs maņas pārņem Indijas jasmīna ēteriskās eļļas smarža, kura kontrastē ar timiāna dvesmu, atspoguļojot sievietes spēju viegli savienot apzinīgumu un bezrūpību. Aromāta pamatu veido dzīvīgas un spēcīgas Ķīnas ciedra, krēmīgā sandalkoka, olīvkoka un Aļaskas cipreses koksnes notis, kas sniedz mierinošu siltumu un spēku, mudinot ALIVE sievieti iet savu dzīves ceļu.

Annika stāsta: “Jums tas ir jāizjūt, jo šīs nav tikai kārtējās smaržas – aromātam piemīt kaut kas spēcīgs, juteklīgs un kārdinošs, tomēr tas saglabā izsmalcinātību un vienkāršību. Manuprāt, tāda ir BOSS sieviete.

 Alive EdP 30 ml 71,90
Alive EdP 50 ml 97,90
Alive EdP 80 ml 123,–

 

SMARŽU PUDELĪTE

Vācu juveliere Amēlija Rīha gludajai smaržu pudelītei izraudzījusies arhitektonisku formu un biezu stiklu, ko apvij sievišķīga josla no apzeltīta metāla. Pudelīte ir kā stabils un taustāms atgādinājums, ka laime rodama ikvienā mirklī.

Amēlija komentē: “Man liekas, ka BOSS ir raksturīgs ļoti spēcīgs tēls ar izteikti vīrišķīgiem elementiem, tāpēc bija interesanti strādāt pie sieviešu pudelītes versijas un redzēt, kā šo ideju varam iedzīvināt un nodot pārējām sievietēm. Kad paskatos uz pudelīti, redzu daudz vairāk nekā tikai pudelīti vien – es to uzveru kā dārglietu, kā meistardarbu, kā dārgakmeni, kā kaut ko ļoti vērtīgu.

Un kas tev liek justies DZĪVAI? #JūtiesDZĪVA