Armani Neo Nude Melting Balm

Mazāk ir labāk! Armani Beauty šajā vasarā piedāvā jaunu multifunkcionālu produktu Neo Nude Melting Balm. Vieglas tekstūras mitrinošu balzamu vaigu un acu tonēšanai. Unikālā Neo Nude Melting Balm formula ļauj radīt gan vieglu, tikko manāmu, gan izteiksmīgu make up efektu. Plašā toņu gamma un ērtā uzklāšana Neo Nude Melting Balm pavisam viegli padarīs par tavu šīs vasaras mīļāko skaistumkopšanas produktu.

 

Neo Nude Melting Color Balm ir universāls balzams vaigiem un acīm, kas ir veidots kā eļļa pulverī. Tā vieglā un valgā tekstūra, kuras 40 % veido eļļa, ļauj tam bez pūlēm saplūst ar ādu. Mīkstās, uzpūstās konsistences dēļ, kas sniedz ādai gluduma un superkomforta sajūtu, balzams veido dabisku matētu virsmu, kas izskatās svaiga. Produkts ir pieejams 8 unikālu maigu toņu variantos.

 

Ar pirkstu galiem uzsildiet balzāmu, veicot apļveida kustības un paņemot nedaudz produkta. Lai iegūtu vienmērīgu krāsu, sāciet ar maigiem uzsitieniem pa vaigiem un izsmērējiet uz ārpusi ar tīru pirkstu – tas ļaus iegūt dabīgu maisu izskatu. Lai pastiprinātu toni, pievienojiet nākamo produkta slāni un izsmērējiet to ar pirkstu galiem. Uz plakstiņiem uzklājiet ar zeltnesi pa visu plakstiņa virsmu un uzmanīgi izsmērējiet uz ārpusi.

Armani Neo Nude Melting balm 8 dažādi toņi 44,90

 

Pieejams drīzumā u/v Stockmann kosmētikas nodaļā.