Armani My Way - veidots ilgtspējīgai lietošanai

Giorgio Armani MY WAY ir smaržas, kas iemieso jaunu skatījumu uz sievišķību – dziļu un garā brīvu – un ir veidotas apņēmībā balstīties uz ilgtspējības principiem.

Giorgio Armani My Way 30ml 68,90 /Giorgio Armani My Way 50ml 99,90

MY WAY atspoguļo Giorgio Armani ilgtermiņa apņemšanos darboties ilgtspējīgi, piemēram, radot inovatīvu, uzpildāmu un atkārtoti izmantojamu flakonu, kā arī virzoties uz oglekļa izmešu samazināšanu līdz minimumam. MY WAY flakons ir elegants gan pēc dizaina, gan ilgspējības statusa dēļ.

 

MY WAY pudelīte ir radīta ar inovatīvu uzpildīšanas sistēmu, ekoloģiski atbildīgi un tā paver jaunu, ilgstpējīgāku pieeju elitārās parfimērijas pasaulē. Giorgio Armani atbildīgā apņemšanās saudzēt vidi ir vainagojusies ar uzpildāmu MY WAY pudeli, kura paredzēta ilgstošai lietošanai.

 

Pirmo reizi elitārās parfimērijas nozarē ir izveidota inovatīva, vienkārša un tīra uzpildīšanas sistēma, kam nav nepieciešama piltuve. Izsmidzināmās pudeles korķīti var atskrūvēt, apgāzt otrādi 150 ml uzpildāmo pudeli un uzskrūvēt virsū smaržu pudelei. Oriģinālā pudelīte tiek uzpildīta, nezaudējot ne pilienu no smaržām un neizšļakstot šķidrumu uz rokām, un pēc tam viegli uzskrūvējot atpakaļ gan korķīti, gan izsmidzināmo elementu.

 

Giorgio Armani My Way refils 150ml 140,90

Viena 50 ml MY WAY pudele un 150 ml uzpildīšanas pudele ļauj samazināt 32% izmantotā kartona, 55% stikla, 64% plastmasas un 75% metāla, salīdzinot ar vienreizlietojamajām 50 ml smaržu izsmidzināmajām pudelītēm.

Gan izsmidzināmajā, gan uzpildīšanas pudelē izmantotais stikls ir pārstrādājams, turklāt katru izsmidzināmo pudeļu elementu var pārstrādāt atsevišķi. Tas atvieglo pārstrādāšanas procesu, lai korķīti un pudeles augšdaļu varētu reciklēt parastajā pārstrādes ražotnē, savukārt stikla daļas tiktu nodotas stikla pārstrādātājiem.

Iegādājies Armani My Way aromātu un refilu u/v Stockmann kosmētikas nodaļā.