Annika Petraškeviča dalās ieteikumos par sezonas tendencēm

Annika Petraškeviča

UNIKA ANNIKA STUDIO īpašnece, vadītāja un soc. tīklu satura veidotāja

Instagram: @unikaannika

Rudenī uzdrīksties vairāk

Savā ikdienas make-up esmu diezgan pieticīga un konservatīva, kaut gan vēsajā rudens laikā, uzdrīkstos vairāk. Gribas pamēģināt tumšākas, izteiksmīgākas toņu gammas gan lūpu krāsu, gan acu ēnu izvēlē.

Lūpu uzvaras gājiens

Burgundijas vīna sarkanās lūpu krāsa, kas, manuprāt, nekad neizies no modes. Sarkana lūpu krāsa – tā ir klasika visos laikos. Reizēm man patīk paeksperimentēt ar kādu tumšo plūmju toni.

Nevainojamas lūpas

Svarīgi atcerēties, ka akurāti uzklāta lūpu krāsa prasa nedaudz treniņu un arī atbilstoši piemeklētu lūpu zīmuli. Ikdienā, kad esmu paredzējusi likt tikai spīdumu, vispirms iezīmēju lūpu kontūru ar pavisam gaišu lūpu zīmuli. Šādi iezīmētas lūpas uzreiz izskatās konkrētākas, elegantākas un izteiksmīgākas. Šim rudenim izvēlos zīmola Dr. Hauschka lūpu zīmuļus.

Vairāk risinājumi izteiksmīgām acīm

Man patīk kombinēt gaišo acu ēnu paleti ar kādu violeti sarkanu toni. Parasti tumšo izvēlos, lai iezīmētu skropstu apakšējo līniju – uzreiz jūtams izteiksmīgums! Ikdienas gaitām augšējo plakstiņu krāsoju gaišā zelta tonī, bet, ja ir paredzēts vakara pasākums, tad atļaujos arī augšējo skropstu līniju iezīmēt ar tumšāku acu ēnu vai klasiku – melnu laineri. Šī rudens make-up tendences aicina klasisko melno laineri pamainīt uz tumši zilu – pamēģini arī Tu!

Viens produkts – vairāki pielietojumi

Man patīk saskaņot vaigu ēnas ar lūpu toni, tādēļ klasiki bronzīgo toņu vietā izvēloties kaut ko rozīgu un oranžīgu. Zīmola Lancome Juicy Shaker (cena, 24€) šobrīd ir mans favorīts šādam risinājumam. Aizvien biežāk piedāvājumā parādās lūpu produkti, kas paredzēti uzklāšanai arī uz vaigu kauliem. Pašlaik mans vaigu ēnu favorīts ir zīmola Bourjois Healthy Mix  “BONNE MINE” (cena, 12.50€), kurām pieskaņoju Bourjois LIP DUO SCULPT divu toņu lūpu krāsu ar līdzīgu nokrāsu. Starp citu, divu krāsu lūpu krāsas ir šī rudens-ziemas tendence – uz augšējās lūpas klājot gaišāko toni, bet uz apakšējās – tumšāko.

Drosmīgs risinājums

Viens no trikiem, kuru pielietoju gan es, gan vizāžisti ir okeāna zilgana vai zaļgana apakšējā acs līnija. Parasti tiek iekrāsota tieši gļotāda, līdz ar to izvēlieties zīmuli ar ūdens noturības īpašībām. Man ļoti patīk šis risinājums, tas padara skatienu interesantāku un vēl vairāk izceļ manu brūno acu krāsu.