Ādas kopšanas padomi vīriešiem

Jā, jā, jā! Arī vīriešiem ir jārūpējas par sejas ādu. Ir novērots, ka vīrieši bieži nepievērš pārāk lielu uzmanību ādas kopšanai, un, kad āda sāk kļūt kaprīza, jutīga vai problemātiska, parādās melni punkti, pūtītes un grumbas, sākas panika. Daudzi vīrieši sāk “aizņemties” krēmu no sievām, bet tas ir veltīgi. Galu galā vīriešu āda atšķiras no sieviešu, tāpēc ir svarīgi lietot kosmētiku, kas paredzēta vīriešu ādas vajadzībām, un ievērot pareizu ādas kopšanas rutīnu.

 

Pareiza ādas attīrīšana

Mazgājiet seju divas reizes dienā, katru dienu izmantojot speciālu šim nolūkam paredzētu želeju, putas vai pieniņu! Parastās ziepes un dušas želeja tam nav piemērotas, jo tās sausina ādu. Sejas ādu nepieciešams mazgāt no rīta, lai nomazgātu naktī uzkrātos netīrumus un taukus un vakarā, lai notīrītu ādu no dienas laikā uzkrātajiem piemaisījumiem (putekļiem, taukiem). No Kiehl’s sortimenta iesaku izmēģināt Facial Fuel Energizing Face Wash – jauniem vīriešiem, Age Defender Dual-Action Exfoliating Cleanser – vīriešiem pēc 35/40.

Kiehl’s Age Defender attīrošais līdzeklis 150 ml 31,90 /  Kihel’s Face Fuel Energising Face wash attīrošs losjons 250 ml 21,90 / Clinique for Men attīrošas putas normālai un sausai ādai 200ml 26,90 /

 

TONIZĒŠANA

Tonizēšana ir svarīgs ādas kopšanas posms, jo toniks normalizē ādas pH līdzsvaru, padarot to svaigāku, skaistāku un elastīgāku. Svarīgi ir pievērst uzmanību sastāvam un mēģināt izvairīties no produktiem ar augstu alkohola saturu. Kiehl’s vīriešu līnijā ir lielisks toniks – Oil Eliminator Refreshing Shine Control Spray Toner, tam ir ērts iepakojums ar izsmidzināmo uzgali, lieliski atsvaidzina un mitrina ādu. Tas ir daudzu klientu iecienīts.

 

Kiehl’s Oil Eliminating toniks 125ml 18,90

 

MITRINĀŠANA

Jebkurai ādai ir nepieciešama mitrināšana, īpaši vīriešiem pēc 30 gadiem, jo tauku dziedzeru ražošana ir būtiski samazināta un pati āda nespēs sevi labi pasargāt no kaitīgiem faktoriem. Mūsu klientu visvairāk iecienītais krēms ir Facial Fuel Moisturizer, to sauc arī par “espresso”. Bagātināts ar vitamīniem, šis vieglais mitrinošais un tonizējošais krēms aktivizē blāvu, nogurušu ādu, palīdz pretoties negatīviem vides faktoriem un uztur svaigu, veselīgu izskatu visu dienu.

Acqua di Parma barbiere mitrinošs dienas kēms 50ml 55,90 / Kiehl’s Facial Fuel mitrinošs krēms 75ml 29,90

 

Biežākās sejas ādas kopšanas kļūdas

1. SEJAS MAZGĀŠANAI TIEK IZMANTOTS VIENĪGI ŪDENS

Gan vīriešiem, gan sievietēm jāatbrīvojas no visām baktērijām, piemaisījumiem un eļļas, kas uzkrājas uz ādas! Tāpēc mazgāšanai ir nepieciešams izmantot speciāli paredzētus līdzekļus.

2. NEPIEMĒROTS KRĒMS

Ir ļoti svarīgi, lai krēms, ko lietojat sejai, būtu īpaši izvēlēts atbilstoši jūsu ādas tipam un tās stāvoklim. Nepareizs krēms var aizsprostot poras, atstājot uz ādas taukainu plēvi. Vērsieties pie Kiehl’s speciālista Stockmann kosmētikas nodaļā, kurš palīdzēs noteikt jūsu ādas tipu un piemeklēt atbilstošu krēmu.

3. NEPIETIEKAMAS RŪPES PAR BĀRDU

Bārda ir aktuāla modes tendence, tomēr jāatceras, ka tā prasa rūpes. Tā pat kā mati, arī bārda jākopj ar speciāliem tam paredzētiem līdzekļiem. Kiehl’s produktu klāstā ir bārdas kopšanas līnija Grooming Solutions, kurā ietilpst viss, ka snepieciešams bārdas kopšanai.

 

Kiehl’s Grooming Solutions bārdas šāmpūns un kondicionieris 250ml 21,90

 

4. NEPIETIEKAMAS RŪPES PAR ACU ZONU

Acu zonas kopšana bieži tiek atstāta novārtā, tādēļ tā izskatās nogurusi, mēdz parādīties tumši loki. Kiehl’s sortimentā ir pieejams acu krēms – rullītis Facial Fuel Eye De-Puffer. Produkts ir parocīgs, jo tas ir skrūvējams, lieliski piemērots, ja ir jāsteidzas un nav daudz laika, ko veltīt acu zonas kopšanai. Dažu minūšu laikā tas ne tikai atsvaidzina, izlīdzina, bet arī mitrina ādu ap acīm.

5. SEJAS UN ĶERMEŅA SLAUCĪŠANA AR VIENU UN TO PAŠU DVIELI

Lai arī cik bieži mēs mainītu dvieļus, tajos mēdz vairoties mikrobi, tādēļ gan sievietēm gan vīriešiem iesaku seju pēc mazgāšanas nosusināt ar vienreiz lietojamajām salvetēm.

IETEIKUMS

Iesaku izmēģnāt, attīrošas maskas lietošanu 2 reizes nedēļā. Maskas lietošana palīdzēs dziļi attīrīt poras un samazināt ādas nepilnības – nelielus izsitumus, apsārtumus. No Kiehl’s sortimenta iesaku imēģināt Rare Earth Pore Cleansing attīrošo masku.

 

 

Kiehl’s Rare Earth Deep Cleansing attīroša maska 150ml 23,90  / Kiehl’s Facial Fuel Eye De Puffer acu krēms 20,90 / CLARINS Refreshing Energizing Eye Gel acu krēms 15 ml 40,90