ABSOLUE - Lancôme izcilā lutinošo formulu kolekcija

Dabas iedvesmota, zinātnes pilnveidota. Augstākās kvalitātes ādas kopšanas klāsts pasakainiem rezultātiem. Ar franču rožu un rožu izcilākajiem ekstraktiem, kas ekstrahēti ar zaļu augstspiediena procesu, lai notvertu molekulu maisījumu – Grand Rose ekstraktu.

ABSOLUE SOFT CREAM KRĒMS

Atjaunošs, mirdzumu piešķirošs krēmas ar Grand Rose Ekstraktiem. Soft Cream krēms veicina ādas virsmas šūnu atjaunošanos un padara ādu maigāku, elastīgāku un komfortablāku. Āda jūtas pabarota, mirdzoša un atjaunota.

Lietojiet krēmu Absolue Soft Cream no rīta un vakarā, uzklājot sastāvu uz perfekti attīrītas sejas un kakla ar pirkstu galiem, veicot kustības no vidus uz malām.

 

 

Lancôme Absolue Soft Cream krēms 60ml 232,90

 

Apvienojiet labsajūtu, skaistumu un rūpes par vidi ar Absolue Soft Cream krēma atkārtotas uzpildes iespēju, vienlaikus ļaujoties augstākās kvalitātes ādas kopšanai un samazinot atkritumu daudzumu.

Lancôme Absolue Soft Cream krēma refils 60ml 186,90

 

 

ABSOLUE REVITALISING EYE KRĒMS

Absolue Eye Precious Cells Intense Revitalising Eye Cream acu krēms piedāvā bagātīgu tekstūru, lai nomierinātu un mitrinātu. Rožu ekstrakts ir apvienots augsto tehnoloģiju kombinācijā ar Pro-Xylane, Absolue leģendāro sastāvdaļu.

Lietojiet Absolue acu krēmu no rīta un vakarā pēc Absolue Soft Cream krēma uzklājuma.

Absolue Eye Precious Cells Intense Revitalising Eye Cream acu krēms 20ml 114,90

 

ABSOLUE REGENERATING BRIGHTENING CREAM MASK KRĒMMASKA

Absolue ir radījuši Regenerating Brightening Cream Mask – novatorisku barojošas krēmmaskas formātu, kas bagātināts ar Lancôme leģendāro Soft Cream krēmu ar Grand Rose ekstraktiem un 24K zeltu.

 

Šī sejas maska, kas izstrādāta ar ieskaujošām mikrošķiedrām, satur 15 g krēma, lai sniegtu tādu pašu daudzumu Grand Rose ekstrakta kā 15 ml trauks Absolue Soft Cream krēma. Tā efektīvi uzklāj Lancôme leģendāro formulu, lai atdzīvinātu ādu un piešķirtu Jums jaunāku izskatu.

 

Lancôme Absolue Regenerating Brightening Cream maska 1 gab 31,90