Turpini iegādādies kosmētikas preces Stockmann

Pasūti no veikala savas iecienītās kosmētikas preces!

Raksti uz WhatsApp +371 25430430 par interesējošo preci un mēs to piegādāsim ar izvēlēto piegādes veidu. Preces iespējams saņemt klientu apkalpošanas punktā, 1.stāvā, izmantojot pakomātu vai kurjera pakalpojumus, norēķināties iespējams pirms preces saņemšanas vai preces saņemšanas brīdī. Precizējošu informāciju iespējams saņemt, zvanot +371 67071222. Preces pasūtījumam jābūt veiktam rakstiski.

Mazāk nozīmē vairāk

Laime slēpjas mazajās lietās – garšīgā rīta kafijā, ziņā no sen nesatikta drauga. Mazāk uztraukties un vairāk koncentrēties uz pozitīvo dzīvē – tā ir laimes atslēga. Arī make-up izvēlē, nereti mazāk nozīmē vairāk! Izcel savu dabīgo skaistumu ar dažiem vienkāršiem soļiem.

DABĪGA KOSMĒTIKA

Šajā janvārī daba mūs lutina ar īstu ziemu, tāpēc rūpēm par ādu ir jāpiešķir īpaša nozīme. Mūsu kosmētikas zīmolu klāstā ir pieejams plašs dabīgu, eko sertificētu produktu piedāvājumus, kas palīdzēs sniegt ādai visu nepieciešamo, lai saglabātu to mitrinātu un starojošu.

MATI

Ievies jaunu matu kopšanas rutīnu un izmēģinot mūsu iecienītākos matu kopšana līdzekļus, lai iegūtu veselīgus, un mirdzošus matus!

 

Ādas kopšana

Janvāris ir lielisks laiks, lai palutinātu savu ādu, izmēģinot kādu no ādas kopšanas produktu grandiem.

Brīdī, kad skaistumkopšanas procedūru pieejamība ir ierobežota, šie pasaulē atzītio kosmētikas zīmolu produkti būs lielisks palīgs, lai sagalbātu ādu skaistu un starojošu.

 

Dekoratīvā kosmētika

Padari dienu krāsaināku izmēģinot jaunu lūpu krāsas toni vai mirdzošas ēnas no mūsu labakājiem kosmētikas zīmoliem.