Visskaistākā vasara

Beidzot tā ir klāt – vasara! Vasara, pēc kuras tik ļoti ilgojāmies. Vasara ar miglā tītiem saullēktiem un debešķīgiem saulrietiem, ar kafijas baudīšanu uz terases, ar plandošām kleitām, vēja sabužinātiem matiem un zeltainu iedegumu. Vasara, kuru izbaudīt un atmiņās ierakstīt kā visskaistāko.

 

Neatkarīgi no tā, vai vasaru pavadi pilsētā, pludmalē vai lauku mājās, izskatīties labi nozīmē justies labi. Šīs sezonas modes tendences ļauj brīvi izpaust savu personību un atkal no jauna izbaudīt pucēšanās prieku. Šauro bikšu vietā izmēģini platas un gaisīgas, kleitas izvēlies ar balonveida piedurknēm vai asimetriskiem izgriezumiem, nebaidies kombinēt spilgtas krāsas vai rakstus. Ja vasaras maksimālisms nav tavā gaumē, izvēlies askētiski monohromus salikumus un akcentam pievieno futūristiskas vai 70to gadu iedvesmotas saulesbrilles.

SIEVIEŠU MODE

VĪRIEŠU MODE

BĒRNU MODE

 

Lai vai kura make up tendence šovasar iekaros tavu sirdi, sāc ar pamatu – parūpējies par ādas mirdzumu un veselību. Izvēlies attīrošos līdzekļus, serumus, krēmus un SPF atbilstoši savs sejas ādas vajadzībām. Kad “audekls” gatavs, laiks to izdaiļot. Iedvesmojies no Stockmann Instagram LIVE make up mākslinieku ieteikumiem vai radi pati savu mākslas darbu. Sulīgi ogu toņi lūpās, krāsainas acu kontūrlīnijas, izceltas uzacis, viegli pasteļtoņi, pērļu mirdzums – vasara ir radīta, lai eksperimentētu un uzdrīkstētos.

 

Iziet uz terases, lai pasmaržotu gaisu pēc lietus, lai apskatītu, kā plaukst podiņos sastādītās puķes un zeļ garšvielas, lai lēni baudītu rīta kafiju vai spirdzinošu kokteili darba dienas noslēgumā. Pārvērt savu terasi sapņainā oāzē, piešķir tai raksturu ar spilveniem, groziem, jauniem traukiem un šūpuļtīklu laiskai diendusai.